SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Białeczko, proteiny, aminokwasy, opłaca się?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 167
Siemanko, z góry przepraszam jeśli pisze nie w tym dziale, ale za dużo jest tego wszystkiego i ciężko mi było się połapać :P
Wracając do tematu, na dzień dzisiejszy robię trening masowy i regularnie biorę białeczko MRM Methabolic Whey. Kilka dni temu dostałem w gratisie produkty ActivLabu: Whey Protein 95 (proszek) i Amino Complex (tabletki). Moje pytanie to, czy opłaca się brać wszystko razem (jeśli tak to w jakich porach, przed, czy po treningu?), czy lepiej skończyć białeczko i po kolei kosztować sobie produktów ActivLaba?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
białko = kotlet w proszku - stosujesz wtedy gdy masz braki w jedzeniu
amino mozesz podjadać okolotreningowo lub do posilkow
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9375 Napisanych postów 83993 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 710012
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 167
A co myślicie o braniu Whey Protein 95 rano i przed pójściem spać, Methabolic Whey okolice przed i po treningu, a Amino Complex rano i wieczorem, oraz przed i po treningu. Zastanawiam się tylko czy nie będzie tego za dużo i może odpuścić sobie Methabolic Wheya podczas brania Whey Protein?
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9375 Napisanych postów 83993 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 710012
przeczytałeś informacje zebrane w linku jw?

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
jak masz braki to stosujesz, jak nie to po co, przelicz najpierw ile z jedEnia dostarczasz bedziesz wiedzial ile bialka ci brakuje

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer wyrzucić czy nie?

Następny temat

Przedtreningowka

electro
Polecane artykuły