Prosilbym jeszcze jakby ulozyc plan w tygodniu? w poniedzialek co ,we wtorek co itd...;/ sorki za klopot ,walcze tutaj z tym planem ale nie umiem sobie dac rady...przeczytalem calutki atlas, kazde cwiczenie i wogole...tylko teraz jakby poukladac ten trening w tygodniu, z gory thx za pomoc...
pozdrawiam i dziekuje
pozdrawiam i dziekuje
SiGUsEk