Witajcie!
Dzisiaj odebrałem wyniki krwi oraz wyniki potas/magnez/żelazo/sód i próby wątrobowe - wszytko w normie oprócz magnezu który mam bardzo niski. Kupiłem Chela - Mag B6 z Olimpa. Pisze że mam brać 1 tab dziennie po posiłku czy mogę brać więcej przy dużym niedobrze ?
Dzisiaj odebrałem wyniki krwi oraz wyniki potas/magnez/żelazo/sód i próby wątrobowe - wszytko w normie oprócz magnezu który mam bardzo niski. Kupiłem Chela - Mag B6 z Olimpa. Pisze że mam brać 1 tab dziennie po posiłku czy mogę brać więcej przy dużym niedobrze ?
Krzysztof Piekarz