SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna + białko ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1864
Witam,

sorki, że zaczynam nowy temat o kreatynie (bo było już z 1000 razy) ale...

Mam pytanie, czy kreatynę można popijać np: mlekiem, odżywką białkową lub mlekiem?
Kiedyś czytałem, że to niedopuszczalne ( tak jak zapijanie kawą) a teraz gdzieś wyszperałem, że wielu robi sobie koktajle kreatynowo-białkowe spożywane po treningu.
Czyli co lepsze:
1) zaraz po treningu 5g kreatyny+glukoza a po 30 min. posiłek potreningowy.
2) po treningu walimy kredkę razem z białkiem i posiłkiem.

Dzięki z góry.
Za konktetne odpowiedzi sog.


iee

iee

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25516 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 110567
mlekiem nie,bo w mleku jest tłuszcz a tłuszcz chamuje wchłanianie kreatyny
a po co chcesz popijac odrzywką białkową? ją tez nie

lepsza 1 opcja

Melanżowcy z sfd cz.1 https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94536 
Melanżowcy z sfd- wypad na disco https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=95206 
Melanżowcy z sfd-wesele Zdzisia i Verony https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=98352 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1864
Dzięki, tak myślałem.
Poszedł sog.

Pozdrawiam

iee

iee

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
spokojnie MOZESZ !! popijac mlekiem (jesli nie masz na niego allergii)

kreatyna jednak dostanie sie pozniej do miesni, ale w koncu i tak tam dotrze

podpowiedz po wysyceniu nie ma wiekszego znaczenia kiedy i z czym przyjmujesz kreatyne !!

jesli spozywasz ja w ilosci ~0,03g /kg ciala bedziesz utrzymywal wysycenie miesni w kreatyne

BTW suplementacje okolotreningowa masz omowiona w poscie podwieszonym w AD

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2003-07-24 10:00:52
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

roferrreq;P

Następny temat

9 kg masy mięśniowej w 14 dni

electro
Polecane artykuły