SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta a bialko lub gainer czy kreatyna?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 819

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Płeć

M

Cel

nabranie mieska/rzezba

Waga

60

Wzrost

178

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

szkoła do 17-20, silka od ok 20/21 klade sie ok 23, w weekend czasem dluzej

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

8 miesiecy stażu, wyciag, laweczka, gryfy proste, lamane, drazek, hantle,modlitewnik

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

ograniczam raczej słodkie, staram sie pic codziennie jogurty ok 11g bialka w jednym, mieso na obiad, czasem sery

Stosowana lub planowana suplementacja

raczej jest okej..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1066
Cześć, cwicze juz na silowni 8 miesiecy, mam 16 lat .. jestem osoba szczupla, chcialbym przybrac troche mieska, zastanawiam sie nad kupnem jakiejs kreatyny i bialka/gainer... nie wiem co bedzie dla mnie lepszee....
bialko moglbym spalic na silowni, nie wiem czy nie mialbym po tym lepszych efektow niz po kreatynie... zaleje sie woda, spompuje, a pozniej wroce do punktu wyjsciaa... zreszta.. nie znam sie...

wczesniej ok 4-5msc temu mialem CM3 360kaps i 2kg gainer mass.. przybralem 3kg, ale po kilku miesiacach spadlem do starej wagi.. nie wiem czy to przez zla diete czy po prostu woda ze mnie wyplynelaa...

Cwicze cale cialo oczywiscie, przez te 8 msc, mam jakies slabe zarysy na brzuchu.. nw czy to przez geny czy zle wykonywane cwiczenia... czasem pod swiatlo flesza pokaze sie jakas "kratka"

Moze moglibyscie ulozyc mi jakas diete i doradzic z ta odzywkaaa, z gory dziekii
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
na początek nie potrzebujesz zadnych suplementów/odzywek. wystarczy dobra dieta, trening i regeneracja. uloz diete z dodatnim bilansem kalorycznym, z dobrych produktów

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253
Najważniejsza jest odpowiednia dieta,moim zdaniem co do gainera to szkoda kasy - trzeba po prostu więcej jeść. Odżywka białkowa jest zawsze ok, lecz jeżeli masz diete bogatą w wysokojakościowe białko to także suplementacja nie jest konieczna. Ja na Twoim miejscu postawił bym na dieta + kreatyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1066
Dzieki! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase - do oceny

Następny temat

Redukcja-budowanie masy przy sztukach walki

WHEY premium