SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomoc w dalszej redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34421
Nie jesz przecież samego ryżu lub kaszy lecz zawsze ze źródłem pełnowartościowego białka- zatem aminogram się uzupełnia,więc jak najbardziej powinieneś wliczać białko roślinne

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12586
No wlasnie nie wiedzialem (zawsze wliczalem), bo ta cala akcja z dzieleniem na roslinne i zwierzece i nie wliczaniem roslinnego to raczej zycie by utrudnilo a przecierz bialko roslinne tez kalorie ma
Dzieki Szprota94


Zmieniony przez - nhsman w dniu 2012-06-20 17:34:39
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12586
Troche odswieze bo chcialem sie zapytac czy to http://www.weetabix.co.uk/products/cereals/weetabix bedzie ok na redukcji jako zrodlo wegli. Platkow owsianych za bardzo nie lubie i czy moge je zastapic weetbixem?

Zmieniony przez - nhsman w dniu 2012-06-29 02:07:18

Zmieniony przez - nhsman w dniu 2012-06-29 02:07:46
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
możesz dodać trochę do owsianych jednak nie stsosowałbym tego na codzień a musli z płatków możesz super zrobić jak bedziesz tylko chciał

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12586
OK dzieki, ale czy jest jaks alternatywa dla owsianych, inne platki, etc.
Owsiane naprawde ciezko mi wchodza i mam niezle wzdecia po nich, takze jakby je na cos innego wymienic byloby super.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34421
Możesz zamiast owsianych spróbować żytnich(aczkolwiek,wg mnie,są gorsze w smaku).
Nie musisz jeść owsianych skoro masz po nich problemy. Możesz je zastąpić makaronem durum/razowym/chlebem razowym/ryżem

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-06-29 13:21:24

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12586
Wielkie dzieki, przy okazji dostalem dzisiaj Thermo Sreed Extreme, zamierzam zaczac od przyszlego tygodna ale jak to stosowac. Czy wg zalecena 1xrano i 1xprzed treningiem czy moze jakos inaczej??
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
narazie według zalecanej w 2-3 tyg przed tren daj 2

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12586
Ok czyli w 1-2 tygodniu 1x ramo i 1x przed treningiem a później 1x rano i 2x przed treningiem?
A jak w dni bez treningu, niedziela etc...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny-Redukcja

Następny temat

REDUKCJA A SPADEK SILY

electro
Polecane artykuły