Witam panowie jest to mój pierwszy temat więc proszę o wyrozumiałość i łopatologiczne tłumaczenie :) A więc zacznę od tego iż od 2 msc zaczełem ćwiczyć a od msc stosuje się do diety którą podam poniżej moim celem jest zwiększenie masy mięśniowej przed ćwiczeniami ważyłem 60 kg po 2 msc podbiłem do 65 lecz niestety troszeczkę mi przybyło na brzuchu i troszki zakrywa mięśnie które ładnie się prezentowały ;/ .A o to dieta do której się stosuję proszę o cenne wskazówki co do zmiany :) .
Dzienne zapotrzebowanie kcal to 2400 chcąc zwiększyć mase +500 = 2900kcal
1) Posiłek 1
-Płatki kukurydziane 60 g / 218kcal
-mleko 1,5 tłuszczu 230 gkcal / 108
-jabłko średnie 100 g / 50 kcal
2) posiłek 2
-Chleb żytni razowy 2 kromki 80g / 174kcal
-masło roślinne 10 g / 40 kcal
-ogórek 40 g / 6 kcal
-sałata lodowa 2 listki / 13 kcal
-jabłko 100 g / 50 kcal
3) posiłek 3
-Chleb żytni razowy 2 kromki 80g / 174kcal
-masło roślinne 10 g / 40 kcal
-ogórek 40 g / 6 kcal
-sałata lodowa 2 listki / 13 kcal
4)posiłek 4 16.00
-pierś z kurczaka 200 g / 199 kcal
-ryż biały 100 g / 344 kcal
-mizeria z śmietaną 120 g / 40 kcal
5) posiłek 5 18.00
Płatki kukurydziane 60 g / 218kcal
-mleko szklanka / 108 kcal
-jabłko / 50 kcal
18.30-20.00 TRENING
6) posiłek 6 20.10
-2 banany / 380 kcal
-pierś z kurczaka 150 kcal
-chleb żytni jasny 100 g / 243 kcal
7) posiłek 7 23.00
-jajeczniczka (4jajka) / 245 kcal
szklanka mleka 230g / 108 kcal
OGÓLNA WARTOŚC KCAL : 2962 :)
I TO TYLE OCZYIŚCIE NIE JEM MONOTONNIE DZIEŃ W DZIEŃ TEGO SAMEGO podmieniam np zamiast ryzU makaron albo raz w tyg za miast piersi jakas rybke , zamiast jajecznicy kanapeczki z ciemnym chlebkiem . Za około tyg chciałem kupić sobie również jakieś białko Gainer , oraz jakąś lżejszą kreatynke co o tym myślicie ? Proszę o cenne wskazówki .
Dzienne zapotrzebowanie kcal to 2400 chcąc zwiększyć mase +500 = 2900kcal
1) Posiłek 1
-Płatki kukurydziane 60 g / 218kcal
-mleko 1,5 tłuszczu 230 gkcal / 108
-jabłko średnie 100 g / 50 kcal
2) posiłek 2
-Chleb żytni razowy 2 kromki 80g / 174kcal
-masło roślinne 10 g / 40 kcal
-ogórek 40 g / 6 kcal
-sałata lodowa 2 listki / 13 kcal
-jabłko 100 g / 50 kcal
3) posiłek 3
-Chleb żytni razowy 2 kromki 80g / 174kcal
-masło roślinne 10 g / 40 kcal
-ogórek 40 g / 6 kcal
-sałata lodowa 2 listki / 13 kcal
4)posiłek 4 16.00
-pierś z kurczaka 200 g / 199 kcal
-ryż biały 100 g / 344 kcal
-mizeria z śmietaną 120 g / 40 kcal
5) posiłek 5 18.00
Płatki kukurydziane 60 g / 218kcal
-mleko szklanka / 108 kcal
-jabłko / 50 kcal
18.30-20.00 TRENING
6) posiłek 6 20.10
-2 banany / 380 kcal
-pierś z kurczaka 150 kcal
-chleb żytni jasny 100 g / 243 kcal
7) posiłek 7 23.00
-jajeczniczka (4jajka) / 245 kcal
szklanka mleka 230g / 108 kcal
OGÓLNA WARTOŚC KCAL : 2962 :)
I TO TYLE OCZYIŚCIE NIE JEM MONOTONNIE DZIEŃ W DZIEŃ TEGO SAMEGO podmieniam np zamiast ryzU makaron albo raz w tyg za miast piersi jakas rybke , zamiast jajecznicy kanapeczki z ciemnym chlebkiem . Za około tyg chciałem kupić sobie również jakieś białko Gainer , oraz jakąś lżejszą kreatynke co o tym myślicie ? Proszę o cenne wskazówki .
Krzysztof Piekarz
