Witam otóż postanowiłem ułożyć sobie dietę na nabranie masy, chciałbym zaczerpnąć opinii,i poprawek co do tej diety ważę 71kg przy wzroście 1,88 , nie jestem pewnien ,czy taka dieta wystarczy,i przytyłbym choćby 1kg w 2 tyg? Proszę o opinie i porady ;)
1.platki owsiane 120g +banan+ rodzynki 50g+jogurt 300g -- 400kcl+200kcl+50kcl=700kcl
2.kasza gryczana 100g -- 350kcl
3.objad - 500kcl
4.kasza jęczmienna 100g -- 350kcl
5./4 plastry sera+twaróg 250g+szklanka mleka/250ml -- 250kcl+100kcl+150kcl=450kcl
700+350+500+350+450=2400kcl
1.platki owsiane 120g +banan+ rodzynki 50g+jogurt 300g -- 400kcl+200kcl+50kcl=700kcl
2.kasza gryczana 100g -- 350kcl
3.objad - 500kcl
4.kasza jęczmienna 100g -- 350kcl
5./4 plastry sera+twaróg 250g+szklanka mleka/250ml -- 250kcl+100kcl+150kcl=450kcl
700+350+500+350+450=2400kcl
Krzysztof Piekarz