Szukam jakiegoś niedrogiego białka - w celu wsparcia redukcji, bo z białkiem u mnie w diecie cienko..
Wyszukałem sobie:
- OLIMP 100% NATURAL WHEY PROTEIN CONCENTRATE 700g (45zł)
- ActivLab Muscle UP Protein - 1000g (40-45zł)
Ten activlab ma dobre recenzje (podobnie jak powyższy olimp), ale taniej wychodzi..
Nie chcę Ostrowii! Ani żadnych podobnych..
Nienajlepiej mi służy białko serwatkowe. Nie wiem czy to chodziło o WPC, kazeine czy co..
Do tej pory miałem - olimp egg protein, megabol - egg, OLIMP PROFI MASS, ale to był bulk, a wolę samo białko..
Mógłby mi ktoś polecić??
Trec? Vitalmax? nie wiem jakie tam jeszcze są firmy - może być coś poniżej olimpu..
Wyszukałem sobie:
- OLIMP 100% NATURAL WHEY PROTEIN CONCENTRATE 700g (45zł)
- ActivLab Muscle UP Protein - 1000g (40-45zł)
Ten activlab ma dobre recenzje (podobnie jak powyższy olimp), ale taniej wychodzi..
Nie chcę Ostrowii! Ani żadnych podobnych..
Nienajlepiej mi służy białko serwatkowe. Nie wiem czy to chodziło o WPC, kazeine czy co..
Do tej pory miałem - olimp egg protein, megabol - egg, OLIMP PROFI MASS, ale to był bulk, a wolę samo białko..
Mógłby mi ktoś polecić??
Trec? Vitalmax? nie wiem jakie tam jeszcze są firmy - może być coś poniżej olimpu..
Krzysztof Piekarz

