Witam serdecznie jestem nowym użytkownikiem forum chciałem opisać moją przykładową dietę którą stosuje już dłuższy czas i uzyskać opinie czy jest dobra. Wykonuje ćwiczenia w warunkach domowych co drugi dzień do tego dwa razy w tyg biegam mój cel to osiągnięcie fajnej wakacyjnej :P rzeźby.Oto dieta
Śniadanie- twarożek ziarnisty bez tłuszczu wmieszany z tuńczykiem lub koktajl z jogurtu naturalnego bez tłuszczu jeden banan i kostka chudego sera lub 3 jajka bez żółtek i 2 kromki pełnoziarnistego pieczywa.
Obiad - kurczak ryż basmanti lub makaron pełne ziarno z kurczakiem
Podwieczorek- koktajl z jogurtu naturalnego bez tłuszczu jeden banan i kostka chudego sera lub jakies owoce
Kolacja- kurczak z ryzem lub serek ziarnisty wymieszany z tuńczykiem
Bardzo proszę o opinie czy jest to dobra dieta aby przy ćwiczeniach w warunkach domowych uzyskać jakieś widoczne efekty mój wzrost to 185 i waga 77 kilogramów
Śniadanie- twarożek ziarnisty bez tłuszczu wmieszany z tuńczykiem lub koktajl z jogurtu naturalnego bez tłuszczu jeden banan i kostka chudego sera lub 3 jajka bez żółtek i 2 kromki pełnoziarnistego pieczywa.
Obiad - kurczak ryż basmanti lub makaron pełne ziarno z kurczakiem
Podwieczorek- koktajl z jogurtu naturalnego bez tłuszczu jeden banan i kostka chudego sera lub jakies owoce
Kolacja- kurczak z ryzem lub serek ziarnisty wymieszany z tuńczykiem
Bardzo proszę o opinie czy jest to dobra dieta aby przy ćwiczeniach w warunkach domowych uzyskać jakieś widoczne efekty mój wzrost to 185 i waga 77 kilogramów
Krzysztof Piekarz
