siema. kończę cykl na olimp creatine xplode + NO shotgun. jestem już w końcówce 5 tygodnia i mam pytanie. Lepiej byłby wydać kasę na stack kreatynowy typu S.A.W czy tylko kupić samą kretę? jak tak to jaką? drugą puchę Xploda czy coś innego? Dodam że na tej kreatynie najlepiej mi poszła siła a jadłem już CM3 i Mono Olimp 1250 mega caps.
Dodam że nie stać mnie na xplode + no shotgun poraz drugi budżet do 130-140zł.
Dodam że nie stać mnie na xplode + no shotgun poraz drugi budżet do 130-140zł.
Pomogłem? To daj SOG'a :)
Krzysztof Piekarz