SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening piłkarza

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2032

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
Witam, mam na imię Janek. Skończę w tym roku 17 lat, trenuje piłkę nożną wyczynowo. Zaczynam brac TCM MEGA CAPS 1100 OLIMP 120 caps.
Chcę aby ktoś mnie naprowadził ile i kiedy mam brać i w jakie dni mam trenować siłowo. Opisze mój tydzień:
Pon. - trening siłowy o 16.30 (stacje)
Wt. - trening piłkarski o 8.00
Śr. - trening siłowo-piłkarski o 16.00
Czw. - trening piłkarski o 9.30 a potem o 16.30
Pt. - trening piłkarski o 16.45
Sob/Niedz. - wolne lub mecz
Napiszcie mi w jakie dni mam dokładać siłownie i jak dawkować w dni treningowe i nie i co jaki czas mam trenować na siłowni.
Pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepiej jak będziesz brał TCM rano na czczo czyli tak pół godziny przed śniadaniem 4capsy a druga porcje zaraz po treningu 4capsy a w dzień nietreningowy tylko rano na czczo 4capsy a jeśli chodzi o trening na siłowni najlepiej by było poniedziałek,środa,piątek
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
gadałem z jednym typem co też ćwiczy i on mi proponował brac 3 capsy 3 razy na dzień co o tym myślisz? i mówi żeby brać przed treningiem a nie po.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no wiesz rób jak chcesz ale każdy chyba wie że najlepsze pory przyjmowania kreatyny to jest właśnie po treningu i na czczo ja zawsze tak robię i zawsze jestem zadowolony ja ci tylko dobrze radze a zrobisz już jak będziesz chciał przyjrzałem się tej odżywce i najlepiej będzie jak będziesz brał 5 capsów na czczo czyli 30min przed śniadaniem i 5 capsów po treningu a w dzień nietreningowy rano na czczo 5 capsów 30min przed śniadaniem i drugą porcje 5capsów o tej porze co ćwiczysz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
okej, zrobie tak jak radzisz bo wszędzie piszą żebym brał po treningu tylko inni mi mówią żebym brał 3 capsy a inni mówią tak jak Ty zeby brac po 5. Jak sądzisz to nie jest za duża dawka jak dla mnie?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a ile ważysz???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
72kg i mam 177 cm
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
bierz po 5capsów wszystko powinno ok
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko powinno być raczej ok ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
dobra, narazie wziołem 2 dni tak jak napisałem powyżej więc od jutra zaczne twoim trybem i możesz mi doradzić ile mój cykl powinien trwać i odstęp pomiędzy cyklami?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepiej jest tak 6-8 tygodni ale różnie to bywa bo jednego kreatyna będzie klepać przez 6-8 tygodni a innego nawet 10 a innego znowu tylko przez 4 tygodnie tak że radze ci 6 tygodni a jak będziesz ją czuł to ciągnij do 8tygodni jeśli chodzi o przerwę ja robię jak najdłuższą tak od 3-4 miesięcy bo wiadomo jak długa przerwa to dobrze klepnie jak to twój 1 cykl kreatynowy to wystarczy 8 tygodni przerwy i jedziesz z następnym cyklem np:na mono czy stacku kreatynowym
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Dieta Low-carb.

Następny temat

[CIEKAWOSTKA] Cennik Olimpu z 2003 r.

electro
Polecane artykuły