Szacuny
3
Napisanych postów
318
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
5250
Raczej oszczędzę czasu na próbę dokonania niemożliwego.
Bo jeśli qwerty6996 do zaplecenia palców dłoni za plecami ma prawie całą długość pleców, dając jedno ramie do tyłu przez bark, a drugie od dołu pleców to nie ma rady - zawsze będzie miał spięte mięśnie, barki itd.
Szacuny
0
Napisanych postów
148
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
3022
Może Wam w Waszej dyskusji pomogę, Panowie, i zdradzę, że jednak jestem w stanie zapleść dłonie za plecami i nie mam problemy ze spiętymi barkami spowodowanymi złą budową układu kostnego. Ale dziękuję za teorię spiskową :)
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Ja też mam problem z byciem spiętym. Zauważyłem, że jak od początku mam luźną dłoń, a dopiero w połowie drogi do celu zaciskam w pięść to cios jest luźniejszy.
Szacuny
69
Napisanych postów
1815
Wiek
33 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
35261
Frosti ja w jedną stronę tak jeszcze przełożę ale to i tak ledwo ledwo, a z lewą ręką u góry nie daje rady nawet się zbliżyć, a z napiętymi mięśniami barków podczas sparingów nigdy nie miałem problemów... więc źle Cię zrozumiałem, czy gadasz głupoty??
,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka
Szacuny
3
Napisanych postów
318
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
5250
_radek
Frosti ja w jedną stronę tak jeszcze przełożę ale to i tak ledwo ledwo, a z lewą ręką u góry nie daje rady nawet się zbliżyć, a z napiętymi mięśniami barków podczas sparingów nigdy nie miałem problemów... więc źle Cię zrozumiałem, czy gadasz głupoty??
To już wszystko zależy potem od konkretnego rodzaju skrzywienia.
Są np. takie, że mimo skoliozy ludzie robią bez problemu salta, a jest taka skolioza, że np. nie da rady zrobić stania na rękach lub mostka. To samo ze spiętymi mięśniami.
Ale z tego co qwerty6996 powiedział wynika, że teoria o skrzywieniu kręgosłupa nie ma zastosowania w jego przypadku.
Szacuny
31
Napisanych postów
1359
Wiek
39 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
22410
Dynamikę się ma albo się jej niema.Z tym się człowiek rodzi.Ja zawsze umiałem strzelać tak jakby z bata.Ale za to gorzej mam z psychiką.
Ktoś mi kiedyś mówił że wyobrażasz sobie jakbyś miał taką małą kropelkę wody na barku.I takim szybkim delikatnym ruchem próbujesz ją strącić.Taki ma być mniej więcej strzał.