SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pchane ciosy / dynamika uderzeń

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 318 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5250
Raczej oszczędzę czasu na próbę dokonania niemożliwego.

Bo jeśli qwerty6996 do zaplecenia palców dłoni za plecami ma prawie całą długość pleców, dając jedno ramie do tyłu przez bark, a drugie od dołu pleców to nie ma rady - zawsze będzie miał spięte mięśnie, barki itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3022
Może Wam w Waszej dyskusji pomogę, Panowie, i zdradzę, że jednak jestem w stanie zapleść dłonie za plecami i nie mam problemy ze spiętymi barkami spowodowanymi złą budową układu kostnego. Ale dziękuję za teorię spiskową :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też mam problem z byciem spiętym. Zauważyłem, że jak od początku mam luźną dłoń, a dopiero w połowie drogi do celu zaciskam w pięść to cios jest luźniejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Frosti ja w jedną stronę tak jeszcze przełożę ale to i tak ledwo ledwo, a z lewą ręką u góry nie daje rady nawet się zbliżyć, a z napiętymi mięśniami barków podczas sparingów nigdy nie miałem problemów... więc źle Cię zrozumiałem, czy gadasz głupoty??

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4880
gada głupoty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9857
Na dynamikę uderzeń świetne są ćwiczenia z piłką lekarską, z półsztangą itp, ale musisz pamiętać, że przede wszystkim technika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 577 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9697
Jak dla mnie ktoś to dobrze ujął- rzucaj jakby od niechcenia. Tylko nie wczuwaj się za bardzo w to niechcenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 318 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5250
_radek
Frosti ja w jedną stronę tak jeszcze przełożę ale to i tak ledwo ledwo, a z lewą ręką u góry nie daje rady nawet się zbliżyć, a z napiętymi mięśniami barków podczas sparingów nigdy nie miałem problemów... więc źle Cię zrozumiałem, czy gadasz głupoty??


To już wszystko zależy potem od konkretnego rodzaju skrzywienia.
Są np. takie, że mimo skoliozy ludzie robią bez problemu salta, a jest taka skolioza, że np. nie da rady zrobić stania na rękach lub mostka. To samo ze spiętymi mięśniami.

Ale z tego co qwerty6996 powiedział wynika, że teoria o skrzywieniu kręgosłupa nie ma zastosowania w jego przypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
poki co mysle, ze niech sprobuje "rzucac" odniechcenia. kregoslupem na razie by sie nie martwil

Zmieniony przez - Balboa5 w dniu 2012-03-16 20:08:36

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Dynamikę się ma albo się jej niema.Z tym się człowiek rodzi.Ja zawsze umiałem strzelać tak jakby z bata.Ale za to gorzej mam z psychiką.
Ktoś mi kiedyś mówił że wyobrażasz sobie jakbyś miał taką małą kropelkę wody na barku.I takim szybkim delikatnym ruchem próbujesz ją strącić.Taki ma być mniej więcej strzał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OTWARTE MISTRZOSTWA ŚLASKA SENIORÓW I JUNIORÓW W MUAY THAI

Następny temat

Sylwetki bokserów: FERNANDO VARGAS

WHEY premium