Siema mam 14 lat i od ponad 3 miesięcy robię codziennie Abs.Podobno efekty widać po roku czasu.Brzuch mam twardy ale nie wyrzeźbiony.Nie stosuje żadnych diet.Chodzę biegać średnio 3 razy w tygodniu po 3 km.Oprócz tego gram w siatkówkę i w kosza raz w tygodniu.Mam 176 cm wzrostu i ważę 67 kg.Jakie mam robić ćwiczenia na większe bajce i jaką dietę stosować żeby brzuch fajne wyglądał?Na siłce wyciskam 55 kg nie wiem czy to dużo czy mało ;/Mój obwód bicepsa to 33 cm ;/;/;/wiem ze mało...Są jakieś odzywki które mógłbym przyjmować w moim wieku i które by mi nie zaszkodziły ??
Zmieniony przez - Sobiech666 w dniu 2012-03-02 21:12:33
Zmieniony przez - Sobiech666 w dniu 2012-03-02 21:12:33
Krzysztof Piekarz