SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Redukcja - Powrót na siłownie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1068
Czytałem i wymyśliłem coś takiego. Jak na razie bez wartości odżywczych, oblicze je dopiero jak będę miał już dobrane i ustawione dobrze posiłki.

DIETKA

1 posiłek godz. 6:40

Płatki owsiane + rodzynki+ otręby pszenne + mleko 2% + oliwa z oliwek

2 posiłek (szkoła) 10:35

Chleb razowy lub pełnoziarnisty + masło/twarożek naturalny+warzywa+ plastry kurczaka

3 posiłek (szkoła) 12:30

jabłko, jogurt naturalny, orzechy

4 15.30
pierś/udko bez skory z kurczaka + ryż/kasza/ziemniaki/makaron durum+warzywa

5 17:00 przed treningiem
odżywka białkowa 30g

TRENING 17:30-19:00

6. 19:30 po treningu
ryba + jajka+odżywka białkowa 30g

7. 22:00
twaróg półtłusty/ serek wiejski
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mksuzii
Czytałem i wymyśliłem coś takiego. Jak na razie bez wartości odżywczych, oblicze je dopiero jak będę miał już dobrane i ustawione dobrze posiłki.

DIETKA

1 posiłek godz. 6:40

Płatki owsiane + rodzynki+ otręby pszenne + mleko 2% + oliwa z oliwek
dodaj jakieś źródło białka np. jajka
2 posiłek (szkoła) 10:35

Chleb razowy lub pełnoziarnisty + masło/twarożek naturalny+warzywa+ plastry kurczaka
masło polecam orzechowe, jeśli warzywa to dodaj sobie jeszcze tam tłuszczy np Omega-3 lub olej lniany/oliwa bo masła może być za mało

3 posiłek (szkoła) 12:30

jabłko, jogurt naturalny, orzechy
ogólnie słaby posiłek, wymyśl coś tutaj. Orzechy - ok, jabłko - no ok, jogurt naturalny - tylko jako dodatek, brakuje tu porządnego źródła białka. Choćby serek wiejski tu wrzuć.

4 15.30
pierś/udko bez skory z kurczaka + ryż/kasza/ziemniaki/makaron durum+warzywa
jak warzywa to muszą być tłuszcze

5 17:00 przed treningiem
odżywka białkowa 30g
po co? To zjedz porządny posiłek przedtreningowy.

TRENING 17:30-19:00

6. 19:30 po treningu
ryba + jajka+odżywka białkowa 30g
tutaj sobie juz lepiej daj odżywkę białkową + jakieś węgle a do godziny zjedz tą rybe i jajka i jakieś źródło węgli i mogą być w nieduzych ilosciach tluszcze.

7. 22:00
twaróg półtłusty/ serek wiejski
tłuszcze, brak tłuszczy. Może byc omega-3
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1068
I jak to teraz wygląda?

Mksuzii
Czytałem i wymyśliłem coś takiego. Jak na razie bez wartości odżywczych, oblicze je dopiero jak będę miał już dobrane i ustawione dobrze posiłki.

DIETKA

1 posiłek godz. 6:40

Płatki owsiane + rodzynki+ mleko 2% + oliwa z oliwek 25 ml+jajka 2 sztuki

2 posiłek (szkoła) 10:35

Chleb razowy lub pełnoziarnisty + masło orzechowe/twarożek naturalny+pomidor,sałata,ogórek+ plastry filetu z indyka (wędlina)

3 posiłek (szkoła) 12:30

jabłko, serek wiejski, orzechy

4 15.30
pierś/udko bez skory z kurczaka + ryż/kasza/ziemniaki/makaron durum+warzywa+ 25 ml oliwy z oliwek

TRENING 16:30-18:30
bcaa lub izotonik zrobiony z carbo w trakcie

5. 19:00 po treningu
odżywka białkowa 30g+tunczyk na wodzie+ węgle tylko nie wiem co...

7. 22:00
twaróg półtłusty/ serek wiejski

...
Napisał(a)
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47910
Mksuzii
I jak to teraz wygląda?

Mksuzii
Czytałem i wymyśliłem coś takiego. Jak na razie bez wartości odżywczych, oblicze je dopiero jak będę miał już dobrane i ustawione dobrze posiłki.

DIETKA

1 posiłek godz. 6:40

Płatki owsiane + rodzynki+ mleko 2% + oliwa z oliwek 25 ml+jajka 2 sztuki ok

2 posiłek (szkoła) 10:35

Chleb razowy lub pełnoziarnisty + masło orzechowe/twarożek naturalny+pomidor,sałata,ogórek+ plastry filetu z indyka (wędlina)
Dałbym chleb razowy + te pomidory itd + szynka z indyka/kurczaka + ewentualnie plasterek sera żółtego

3 posiłek (szkoła) 12:30

jabłko, serek wiejski, orzechy Daj np 2 banany + kefir


4 15.30
pierś/udko bez skory z kurczaka + ryż/kasza/ziemniaki/makaron durum+warzywa+ 25 ml oliwy z oliwek ok


TRENING 16:30-18:30
bcaa lub izotonik zrobiony z carbo w trakcie ok


5. 19:00 po treningu
odżywka białkowa 30g+tunczyk na wodzie+ węgle tylko nie wiem co...
Tuńczyk dwa razy w tygodniu spoko, ale nie więcej. Węgle ? Ryż/kasza/makaron.

7. 22:00
twaróg półtłustydaj twaróg + oliwa + warzywka



...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1068
1. Dlaczego akurat dwa banany zamiast serka wiejskiego ?
2. O tuńczyku nie widziałem, że jest taki zdradliwy - zapamiętam!
3. Jaki proponujecie potreningowy posiłek? Proszę o kilka wiariantów.
4. Ser żółty odpada, zastosuje plaster sera białego.

SOGI DLA PANÓW JUŻ POLECIAŁY :)

Zmieniony przez - Mksuzii w dniu 2011-12-28 13:49:16
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46406
po treningu źródło białka np.pierś z kurczaka,chuda wołowina i węgle ryż makaron kasza
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1068
Czy ktoś odpowie na resztę moich pytań ?
...
Napisał(a)
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47910
Mksuzii
1. Dlaczego akurat dwa banany zamiast serka wiejskiego ?
2. O tuńczyku nie widziałem, że jest taki zdradliwy - zapamiętam!
3. Jaki proponujecie potreningowy posiłek? Proszę o kilka wiariantów.
4. Ser żółty odpada, zastosuje plaster sera białego.

SOGI DLA PANÓW JUŻ POLECIAŁY :)

Zmieniony przez - Mksuzii w dniu 2011-12-28 13:49:16


1. Po prostu musisz mieszać posiłki, a serek to białko koło 10-12 gram nie pamiętam, a banan to węgle, także zapewne brakuję Ci węgli w tym posiłku.
2. ok:)
3. Podobny jak obiad
Ryż/kasza/makaron + ryba/mięso(wołowina, wieprzowina) /kurczak/indyk +
dobrze się sprawdzają w roli po treningowych posiłków, gainery ;)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Menu na sportowo - co jeść aby rosły muscle

Następny temat

Przemiana suchoklatesa (masa:plan+dieta;pomoc)

Shoty
Polecane artykuły