SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening a regenaracja mięśni ??

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 495
Witam mam 15 lat ważę 75kg,wzrost 180cm ćwiczę od miesiąca MMA codziennie i od tygodnia wprowadziłem małe ćwiczenie siłowa również codziennie razem z MMA.Takie jak np. wyciskanie na ławeczce jakieś małe ciężary 20-30kg.Moje pytanie jest takie jakie powinienem robić przerwy na regeneracje mięśni ?? Narazie ćwicze codziennie a pewnie powinienem robić jakieś przerwy ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 930 Napisanych postów 55377 Wiek 52 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 336924
ile razy w tyg chcesz pakować na siłce?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 495
Chciałem systematycznie codziennie po 20-30kg na ławeczce
...
Napisał(a)
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 930 Napisanych postów 55377 Wiek 52 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 336924
Lipa, max 3 x w tyg trening dzielony lub corsfit ale całe ciało kompleksowo. Skąd ten pomysł żeby tylko wyciskać?

Zmieniony przez - Bull w dniu 2011-11-11 20:55:31
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 495
Tylko mi to do głowy przyszło mam dużo sprzętu bo tata był kiedyś kulturystą i mam dużo sztang ,hantli itp. jakie jeszcze ćwiczenie polecasz ??
...
Napisał(a)
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 930 Napisanych postów 55377 Wiek 52 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 336924
na początek 3 treningi w tyg
bo rozumiem, że mma to podstawa a popakować chcesz dodatkowo by wyglądać?

podciąganie na drążku 10-15powt
pompki 15powt.
wyciskanie 15powt
przysiad 15 powt.
pompki na ławeczce 15powt
wyciskanie sztangi nad głowę ( na bary)

jedziesz jedno ćwiczenie po drugim
bez przerw
obciążenia takie byś miałe rezerwę na minimum 5 powtórzeń jeszcze
wiec lajcikowo

zajmie cię to pewnie z 4-6minut

odpoczywasz z 1,5-2min i powtarzasz
w sumie 3 takie serie

3x w tyg
spróbuj tak przez 6 tyg

później daj znać i pokombinujemy dalej
pasuje?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 495
ok WIELKIE DZIĘKI później napisze jak mi poszło
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna i ....

Następny temat

Dzień dobry

electro
Polecane artykuły