Witam Was.
Powiem tak, że ogólnie powinno się robić 8-10 powtórzeń na masę mięśniową lecz robiąc nawet 12-15 powtórzeń w jednej serii to ZBYT PROSTE gdyż mam 15 lat waże 85kg i bez większego wysiłku robie do 40. Teraz tak, chciałbym abyście mi napisali w jaki inaczej sposób można ćwiczyć klatę. Ponieważ nie mam sprzętu nawet hantelki ( mam torbę 20kg :D używam jej do bicepsa :) został mi trening domowy. Wybaczcie, jestem w tym totalny N00b i prosiłbym nie omawiać moich propozycji w zły sposób jakie chciał bym wykonywać nie marnując czasu. Robienie codzienne pompek np 12-15 utrudniając sobie (na krzesłach np.). Zwiększanie serii lub powtórzeń? Wiem, że jeszcze dieta robi swoje. Ale poleccie specjalnie DLA MNIE coś, po prostu chce, żeby było widać efekty po NIESTRACONYM czasie.
Powiem tak, że ogólnie powinno się robić 8-10 powtórzeń na masę mięśniową lecz robiąc nawet 12-15 powtórzeń w jednej serii to ZBYT PROSTE gdyż mam 15 lat waże 85kg i bez większego wysiłku robie do 40. Teraz tak, chciałbym abyście mi napisali w jaki inaczej sposób można ćwiczyć klatę. Ponieważ nie mam sprzętu nawet hantelki ( mam torbę 20kg :D używam jej do bicepsa :) został mi trening domowy. Wybaczcie, jestem w tym totalny N00b i prosiłbym nie omawiać moich propozycji w zły sposób jakie chciał bym wykonywać nie marnując czasu. Robienie codzienne pompek np 12-15 utrudniając sobie (na krzesłach np.). Zwiększanie serii lub powtórzeń? Wiem, że jeszcze dieta robi swoje. Ale poleccie specjalnie DLA MNIE coś, po prostu chce, żeby było widać efekty po NIESTRACONYM czasie.
Krzysztof Piekarz
:'-(
