SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

bialko provit85 prosze o opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31168
zastanawiam sie nad zakupem bialka (provit85) i ciekawy jestem czy to dobry wybor i jak mam je zazywac zeby moje miesnie lepiej rozly i czy wogole po dodatkowej ilosci bialka w diecie zobacze jakies efekty .???

CHCESZ DOLADOWAC SWOJA KOMORKE,DOSTAC LOGA I DZWONKI,FILMU DVD I VHS A TO WSZYSTKO ZA DARMO WEJDZ NA WWW.GSMDOLADUJ.PRV.PL CO MIESIAC ROWNIEZ DO WYGRANIA TELEFONY KOMORKOWE I WIELE INNYCH NAGROD

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 62881
nie warto w to sie bawic zadnych kart nie daja naciagacze!

==============================================
Szukasz dobrego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
==============================================
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Michał G. "GÓRAL" >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14340
białko ..generalnie dobre..lecz z przewaga izolatoow sojowych..trafniejszym wyborem i ze wzgledu na jakosc (rodzaj białek)i na cene (jest teraz w promocji)bedzie nowe białko olimpa PURE WHEY 80 ....
smak czekoladowy jest picha...vanilla too,.;)

pozdro
bigger



biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 1417 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 11134
Bigger dobre białko polecił a bież je w zależności od tego ile masz go w diecie jak masz go mało to możesz 3-4 razy dziennie brać po 25-30g ale jak masz go dużo w diecie to bież np 2 razy .

Jeżeli w jaki kolwiek sposób Ci pomogłem to nacisnij w prawym dolnym rogu SPECJALISTA W DZIALE a przyznasz mi Sog'a

Siła płynie z krwią a duma razem z nią !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31541
provit jest dobry na noc




GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"
member - mafia.suple.hardcor.pl
Lame_Hunters.Sq
.:ZASMACHA:.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 62881
provit sie nie oplaca, wybierzz lepiej SP 80 lub nowe serwatki olimp np. matrix

==============================================
Szukasz dobrego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL Gorąco polecam! Mój numero uno!
==============================================
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Michał G. "GÓRAL" >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31168
pure i matrix sa troche drogie a mi chodzi o cos tanszego.a naprzyklad jak bede bialko bral tylko w dni treningowe 30 minut po treningu to cos da???

CHCESZ DOLADOWAC SWOJA KOMORKE,DOSTAC LOGA I DZWONKI,FILMU DVD I VHS A TO WSZYSTKO ZA DARMO WEJDZ NA WWW.GSMDOLADUJ.PRV.PL CO MIESIAC ROWNIEZ DO WYGRANIA TELEFONY KOMORKOWE I WIELE INNYCH NAGROD

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 10812
Podzielam zdanie poprzedników. Jeśli masz zamiar stosować to białko jako "nocne" to lepiej wybrać System Protein 80 ma lepszy skaład aminokwasowy.

Pozdrawiam Dracula

Pozdrawiam Dracula

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam Ci wiec system protein 80.Cena jest ta sama.Procentowo jest troszke mniej białka ale kolejność białek jest lepsza tzn.białko jaja jest na pierwszym miejscu.W dni treningowe pij po trenigu a w dni nietreningowe na noc.Co do efektów to raczej ciezko coś powiedzieć :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31168
czyli tak w dni treningowe 30 minut po treningu jedna porcje a w dni treningowe na noc oki . Czyli kupie system protein 80 . a bialko na noc to poto zeby zatrzymac katabolizm dobrez mowie ?

CHCESZ DOLADOWAC SWOJA KOMORKE,DOSTAC LOGA I DZWONKI,FILMU DVD I VHS A TO WSZYSTKO ZA DARMO WEJDZ NA WWW.GSMDOLADUJ.PRV.PL CO MIESIAC ROWNIEZ DO WYGRANIA TELEFONY KOMORKOWE I WIELE INNYCH NAGROD

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31541
!!! ZIELAK ZMIEN PODPIS TZN WYWAL TA REKLAME Z PODPISU, INACZEJ BEDE ZMUSZONY DAC CI BANA ZA NIEPRZESTRZEGANIE REGULAMINU !!!




GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"
member - mafia.suple.hardcor.pl
Lame_Hunters.Sq
.:ZASMACHA:.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31168
kurde juz ja usunalem ale widze ze dalej jest sprobuje jeszcze raz

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB...

Następny temat

biostamina

electro
Polecane artykuły