SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Obalanie niższego.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24079
Cześć, pytanie kieruje głównie do ludzi trenujących no gi.
Jak obalacie niższych rywali? Jak nazywają się te obalenia?
Pytam ponieważ oprócz treningów na matach postanowiłem raz w tygodniu sam trenować obalenia( oczywiście z partnerem ).
Obalać umiem, ale w mma. W sf czuje się niekomfortowo schodzić nisko jeżeli nie ma klatki. Z uderzeniami łatwiej jest mi skracać dystans.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7348
Podstawowym założeniem jest wykorzystanie wzrostu, czyli starasz się ściągnąć/zepchnąć przeciwnika na glebę. Najłatwiej jest to zrobić jako kontrę po nieudanym wejściu w nogi, jako atak frontalny to musisz wykluczać i starać się opanować głowę. Potem obejście za plecy i już.

Pomijam kwestie rzutowe, bo to wymaga już sporej techniki.
W zapasach wyższy zawodnik jest skazany na wykonywanie wszelkiego rodzajów suplesów, biodra czy wywrotki nie zrobisz raczej na niższym, a suples owszem.

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1949
Jeżeli chodzi o walkę no gi to ja na niższych staram się wykorzystać przewagę w długości nóg, tj wszelkiego rodzaju wycięcia, podcięcia i albo czysto wyjdą albo podbiję (podam) nogą nogę przeciwnika i ręką ją wyłapie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2789
Dokładnie tak jak Flintstone. Jesteś wyższy więc masz dłuzsze nogi.

Korzystaj z tego.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3490
bez problemu zrobisz zajscie za plecy z przeprowadzki

the purpose of any travel is to get home.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24079
jako atak frontalny to musisz wykluczać i starać się opanować głowę- mógłbyś to mi jaśniej wytłumaczyć albo dać jakiś filmik bo nie bardzo rozumiem dokładnie
bez problemu zrobisz zajscie za plecy z przeprowadzki- nie rozumiem terminu z przeprowadzki, mógłbyś objaśnić?

Jesteś wyższy więc masz dłuzsze nogi. - niedawno sam się tego domyśliłem, powoli wychodzę z szoku i zaczynam normalnie żyć

Zmieniony przez - PETEK08 w dniu 2011-10-10 16:13:01
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7348
Zobacz ten filmik:




Przperowadzka to jest przejęcie np. prawa reką prawej reki przeciwnika, ściagnięcie go do siebie, wtedy on sie lekko obraca i możesz wejść za plecy. Łatwo się pisze, z dobrym zawodnikiem to manewr trudny do przeprowadzenia.

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3490


the purpose of any travel is to get home.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7348
Przeprowadzak pokazana w całej krasie.
Po angiellku ARM DRAG.

My baby shot me down ...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROSSTRAINING Jako Trening Uzupelniajacy SW

Następny temat

problem po treningu

electro
Polecane artykuły