Siema, chciałbym przybrać na masie w związku z tym planuje zakupic Gainer + kreatyne ale kolega wybija mi to z głowy mówi że lepiej by było żeby zamiast Gainera kupił białko i krete że niby bd lepsze efekty co o tym sądzicie a może polecacie coś innego ? Pozdrawiam.
obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): http://imageshack.us/photo/my-images/828/buuhuu.jpg/
Wiek: 17
Waga: 62,5 kg
Wzrost: 172 cm
Cel cyklu: masa i rzeźba
stosowane już wcześniej suplementy : Gain Bolic 6000
Uprawiane inne sporty: Piłka Nożna
stosowane wcześniej spalacze : Nie
suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Nie
ilość dni wolnych od kreatyny: -
przewidziane finanse na cykl: 200 zl
uwagi i sugestie: Nie
Staż treningowy: 11 miesiecy
obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): http://imageshack.us/photo/my-images/828/buuhuu.jpg/
Wiek: 17
Waga: 62,5 kg
Wzrost: 172 cm
Cel cyklu: masa i rzeźba
stosowane już wcześniej suplementy : Gain Bolic 6000
Uprawiane inne sporty: Piłka Nożna
stosowane wcześniej spalacze : Nie
suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Nie
ilość dni wolnych od kreatyny: -
przewidziane finanse na cykl: 200 zl
uwagi i sugestie: Nie
Staż treningowy: 11 miesiecy
Krzysztof Piekarz

hahaha