Ćwiczyłem wdł. tego
I dzień treningu
Klatka:
Sztanga pozioma 4 serie 8-12 powt. , 4 seria z cięrzarem na 4 powt.
Sztanga głową w górę 3 serie 8-12 powt.
Rozpiętki 3 serie 8-12 powt.
Triceps:
Drążek chwytem 3 serie 8-12 pow.
Sztanga w wąskim uchwycie 3 serie 8-12 pow.
Francuskie chantelkiem 3 serie 8-12 pow.
II dzień treningu
Biceps:
Hantelki młotkowato 3 serie 8-12 pow.
Sztanga stojąc 4 serie 8-12 pow. 4 seria opuszczana baaaardzo po woli sztanga
Hantle o kolano 3 serie 8-12 pow.
Plecy:
Podciąganie na drążku 3x8-10powt lub 3x max powtórzeń
Wiosłowanie półsztangą na maszynie (a jeśli jej nie posiadasz to sztangą 3s -12/10/8powt.
Podciąganie sztangielki do boku w opadzie tułowia
Ściąganie drążka górnego wyciągu do karku/klatki 3s po 10powt. II dzień Barki + Nogi
III dzień treningu
Barki:
Wyciskanie sztangi sprzed klatki piersiowej 3 serie 8-12 pow.
---------------//-------------- zza karku 8-12 pow.
Podciąganie sztagi do brody 3 serie 8-12 pow.
Uda:
Prostowanie nóg na maszynie 3 serie 8-12 pow.
suwnica 3 serie 8-12 powt.
łydki:
Krzesełko
IV dzień treningu
( nie zawsze jest ) Przedramię + Brzuszki
A po tym treningu, na klate mi poszło ( 3 miesiące, teraz leci 4 ) prosze państwa 20kg
z czego chyba mogę być dumny, na bary 12,5, bica nic, ludzie nic
na trica 5kg, pleckli tródno mi powiedzień, bo nie wiem ile brałem wtedy
Powieccie o razu jak tam moje efekty no i ten planik. Z góry thx i tak go pewnie przerobię trochę po swojemu, ale pomyśle
Wszystko co liczy się, to to co się liczy...
Dla mnie są to dziewczyny, czyli fajne dupcie
i pare innych rzeczy. A czym to jest dla ciebie
Każdy dzień to nieskączone dążenie do ludzikiej doskonałości, zlikwidowania wad, umocnienia plusów.
Chcesz mi pomóc Kliknij: http://sisco.pl/cgi-bin/ref/ref.pl?ID=482639
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUB
SFD FIGHT CLUB
SFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />Mój blog --> [http://www.sfd.pl/temat175320/
Krzysztof Piekarz
