SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do korekty nr 3.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 770
Witam mam 16 lat , 180cm , 82kg , cwicze dopiero 3 miesiace, kiedys rowniez 3 miesiace oraz dodatkowo domowymi sposobami co nieco juz czytałem na temat dobrania diety etc. ale niemoge treningu zabardzo pogodzic. Do tej pory chodze caly czas codziennie ( wiem o tym ze preferowane jest chodzenie co 2 dzien - i tu moje pytanie ).

poniedzialek - klatka :
- wyciskanie sztangi płasko 5x10
- wyciskanie sztangi w skosie 5x10
- bramka przed siebie 5x10

wtorek - biceps + przedramie :
- siedzac na modlitewniku uginanie rąk w łokciu 5x10
- na stojąco chwytem ze tak nazwe odwróconym / / 5x10
- na stojąco chwytem zwyklym _ _ 5x10
- przedramie na sztandze uginajac w nadgarskach 5x10

środa - triceps :
- uginanie rąk w lokciu ściągając w dół 5x10
- wyciąganie rąk do góry w łokciu na atlasie za głowe 5x10
- uginanie rąk w łokciu do twarzy leżąc 5x10

czwartek - bary + plecy
- na atlasie standardowe wyciskanie do góry 5x10
- kapturki 5x10
- wyciaganie z dółu na prostych rękach do góry przed siebie na wysokosc oczu 5x10
- ściaganie za siebie 5x10
- sciaganie przed siebie 5x10
- motylki 5x10

piatek - klatka.

wystawiam post 3 raz bo na tamte nikt mi niechce odpisac.

prosze mi pomoc w seriach ile seri na ktore cwiczenie , czy co serie zwiekszac ciezar czy jechac na stalym i jakos pogodzic to zeby chodzic 3x w tyg. a trenowac bardziej intensywnie biceps + klatke. / thx mam nadzieje ze teraz dostane odpowiedz :P bo czekam juz z 2 tyg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja na mase ćwicze 4-5 dni w tygodniu i robie 15 seri na duże grupy mięśni (przeważnie 4 w ćwiczeniu, oraz progress cieżaru który jest bardzo ważny na masie lub progress serii)i 10s. na małe gr.Powtórzeń robie ok 8-10.Przynajmniej 2-3 dni regeneracji w tyg. musi być ,a wtedy to dobrze że ćwiczyłeś codziennie bo pierwszy okres robi sie trening obwodowy i przyrosty są spore na początku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 770
15 seri na maxymalnym ciezarze? to ja robie po 5 seri 10 pow i mi mowili ze za duzo a ty 15 :P , hmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 770
Nie piszcie juz tu poniewaz autor tego postu nie ma juz dostepu do tego konta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba mnie nie zrozumiałeś(czytaj uważnie), 15 s.to suma ze wszystkich ćwiczeń na daną grupe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 770
ten ktory to pisal jest matolem i trudno zeby zrozumial. nie wysilaj sie i nie pisz tuttaj juz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko TATO ,twoja mama jest matołem a ja se gadam z aNtonem na GG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 770
zobacz sobie d****u gg w profilu i gg na ktore piszesz. proste.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROCNY PLAN TRENINGOWY - DLA KOBIET - Michail help!

Następny temat

pytanko

WHEY premium