Czy mozliwe jest znudzenie sie jakiegosc cwiczenia?
Robiac jakies cwiczenie czujemy,ze mozemy wykonac je wielokrotnie i wczesniej to robilismy(jakis czas temu), lecz gdy probujemy je wykonac czujemy zmeczenie,znuzenie brak checi, motywacji.
Wczesniej ograniczalismy to cwiczenie, jednakze nic to nie pomoglo.
Czy sa to objawy przetrenowania/przyzwyczajenie miesni lub po prostu znudzenia sie.
Z innymi cwiczeniam nie mamy problemu jedynie z tym lub bardzo podobnymi(angazowanie tych samych partii miesniowych).
Robiac jakies cwiczenie czujemy,ze mozemy wykonac je wielokrotnie i wczesniej to robilismy(jakis czas temu), lecz gdy probujemy je wykonac czujemy zmeczenie,znuzenie brak checi, motywacji.
Wczesniej ograniczalismy to cwiczenie, jednakze nic to nie pomoglo.
Czy sa to objawy przetrenowania/przyzwyczajenie miesni lub po prostu znudzenia sie.
Z innymi cwiczeniam nie mamy problemu jedynie z tym lub bardzo podobnymi(angazowanie tych samych partii miesniowych).
Krzysztof Piekarz