SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Po 2 miesiącach trenigu zmiana planu.?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Ćwiczę już ponad 2 miesiące tym planem:

Przysiady 3s 40 kg
Martwy ciąg 2s 42 kg
Wyciskanie 3s 32 kg
Wiosłowanie sztangą 3s 32 kg
Wyciskanie żołnierski 2s 20 kg
Podciąganie na drążku zdołam się podciągnąć 5 razy po treningu ale później biorę krzesło pod nogi i cisnę jeszcze z 10 razy


Myślę ozmianie planu na jakiś inny bardziej profesjonalny.?
Dodam że są rezultaty, ale może idzie coś więcej zrobić.?


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 65

Wzrost: 175

Cel treningowy: wszystko

Staż treningowy na słowni: 2 miesiące

Uprawiane inne sporty: na w/f

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga, ławka prosta i skośna drążek

Dieta: miałem na mase ale przytyłem do 65 i skończyłem

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 421 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11287
Nic nie zmieniaj. Plan jest oki. Sam piszesz, ze są efekty. Nie myśl nawet o zwiększaniu objętości treningowej bo nic dobrego z tego nie będzie. Jedynie co możesz dać dla urozmaicenia to zmieniać wiosło podchwyt, nachwyt, koniec sztangi. Wycisk na barki raz w tygodniu siedząc sztangą, sztangielkami, przysiad na przedni. lekki skos dodatni na klatkę. Jedynie takie zamiany dla urozmaicenia wchodzą w grę
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1293
Zmieniony przez - HKS1 w dniu 2011-09-15 20:52:00

Nie ma lipy!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split-masa do poprawy

Następny temat

trening i dieta początkujący

electro
Polecane artykuły