SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jakie SW dla nastolatka na poczatek

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 54 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 21511
Gdyby ktoś zapomniał, to na igrzyskach olimpijskich jest boks, zapasy, judo i... taekwondo właśnie :)

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1824
spytaj 10 osob napotkanych na ulicy o sporty na igrzyskach i 10 ci wymieni 1 trzy, MOZE 1 wspomni o taekwondo ;) ciekawe czemu.

Uczysz sie kopac, co w sytuacji na ulicy ( 1% szans ze spotka Cie sytuacja w ktorej bedziesz musial wykorzystac treningi, ale..) nie wyrabia zadnych nawykow.. kopniesz bandziora w glowe noga?

Wy na prawde bierzecie taekwondo na serio?
...
Napisał(a)
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35920
****, 10 lat w ****u..

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1824
tym postem wlasnie pokazujesz, kto tu ma 10 lat ;)
...
Napisał(a)
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35920
Nie mam zamiaru dyskutować z Tobą na ten temat, jeśli nie wyczułeś pewnej satyry w tym poście.

Poza tym jak mogę odnieść się do Twojego poziomu wiedzy na temat Taekwondo czy innych SW jak wypisujesz takie pierdoły na poprzedniej stronie.

Koniec dyskusji.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 366
Jestem z wroclawia a dokladnie z Olesnicy (ok 20 km od wroclawia)
Znajdze sie cos dla mnie w tej okolicy?

W sumie to na zapasy moglbym isc ;)
A powie mi ktos czy wazne sa dlugie konczyny w sw i np. w takich zapasach??
Bo ja mam naprawde dluuugie rece ;D

I nasuwa sie jeszcze 1 pytanie czy chodizc na silownie dalej czy skupic sie na kondycji ??

Pomogłem? Daj SOG'a ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1824
Opisalem Ci przykladowy trening zapasow. Oczywiscie dochodza rozne urozmaicenia do tego. Zapasy sa swietna ogolnorozwojowka! :)

Wirda - ja chociaz przedstawilem jak sprawa ma sie z zapasami. Ty natomiast o taekwondo nie napisales nic -NIC! niezla pomoc dla Puszera.

edit:

masz dlugie rece? swietne do wozkow :P nikt nie bedzie mogl w parterze Cie pokonac! ;) bardzo przydatne :p

Zmieniony przez - valdor w dniu 2011-09-10 13:07:39
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 241
Po pierwsze to ja uważam że jesteś właśnie w idealnym wieku żeby ćwiczyć. Kości wzmacniają się w miarę używania więc o kręgosłup się nie bój. Jeśli pakujesz z głową to żadnych defektów to nie przyniesie. Co do tego że tkd do samoobrony się ma nijak to się nie zgadzam. Nie koniecznie trzeba kopnąć w głowę, można w udo, efekty wszyscy znamy. Istnieje też coś takiego jak kolano. Proste kopnięcie w kolano = złamana noga.
Poza tym nie zapominajmy że w tkd rąk też się używa.

Bo najważniejsze jest p********ęcie! :P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1824
Onerous - szansa, ze ktos go zaatakuje wynosi z 1%... umowmy sie, sw trenujemy dla siebie.

Ale jezeli juz mowimy o jakiejs sytuacji.. rofl tkw? :D w klubie, male pomieszczenie, duzo ludzi i bedziesz kopal w udo/kolano? Typ podbije, na ziemie i tyle cie widzieli. (i np. w 3 zaczna cie okladac cepami)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 423 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9117
Ja polecam bjj.Nauczysz się walki w parterze , obaleń itp.Trening wygląda w większości podobnie np tak:
-20 minut rozgrzewki
-15 minut techniki
20 minut sparingu i trochę rozciągania

,,Kto trening dziś odpuszcza ten się z gejem w nocy puszcza."-Mirko Crocop Filipović

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Film "Bracia Klitschko" online !!!

Następny temat

adamek klitschko gdzie obejrzec

electro
Polecane artykuły