SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Najbardziej HARDCOROWE przed treningówki!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10033

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 550
Witam serdecznie! :) Za nieco ponad miesiąc planuję zacząć "sezon" nabierania masy mięśniowej. Jeżeli chodzi o suplementacje mam już wszystko ustalone z wyjątkiem odżywki przed treningowej. Mam dylemat między kilkoma świetnymi suplementami. Bardzo proszę o pomoc w wyborze najsilniejszego stuffu! Z góry dziękuje i pozdrawiam! Patryk

1:APS Mesomorph 388g
2: BPI 1.M.R
3: MUSCLE PHARM ASSAULT
4: Jack3d
5: Nutrabolics Hemorush
6: Trec S.A.W.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 461 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5729
Hemo rage - 0,5 porcji trening super, praktycznie brak zjazju, wszystko na lajcie. 1 porcja - trenig REWELACJA !! ale dlugo schodzi zeby po trenigu dojsc do siebie. Uczucie rozkojarzenia i lekki ból brzucha. Wczesniej brałem SHOCK THERAPY i WF. Oba duzo słabsze od Hemo ale wspominam bardzo dobrze. Jesli ktoś chce naprawde Hardko to polecam hemo rage ;p

Idę wyprostowany wsród tych co na kolanach

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8648
bpi 1.m.r jest nowa wersja bez 1,3d myślę ze warto spróbować

` rób swoje i nie patrz się na innych` Jerzy Juras Wroński

`Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj` Winston Churchill

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 550
Właśnie widziałem tę nową wersję bez 1,3d pytanie jednak brzmi czy dzięki temu 1.m.r jest lepsze? Podobno dzięki temu wyeliminowano problem z libido, aczkolwiek 90% porządnych supli zawiera w swoim składzie 1,3-Dimethylamylamine i raczej konsumenci nie narzekają na skutki uboczne w postaci np. problemów z libido.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8648
Podobno geranium ryje łeb, czeste problemy z usnieciem i `zjazd` więc nie wiem czy wolisz lajtową pompe i dobre samopoczucie po treningu, czy nieziemska pompe i uczucie jakby rozjechal cie walec po treingu ;)

` rób swoje i nie patrz się na innych` Jerzy Juras Wroński

`Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj` Winston Churchill

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9158
Mozna miec za***ista pompe a nie brac nic z 1,3d
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie ze tak

1,3d to przesada.

bierz SAWA albo 1.m.r oba bez tego zbednego gowna.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
poprawka : klienci narzekają na spadki libido

ja rowniez doznalem tego przy suplementacji 1mr, jack3d i mesomorpha
1,3d nadaje mocy przedtreingowce wiec nie sadze zeby okrojona wersja 1mr byla mocniejsza niz poprzednia.
...
Napisał(a)
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 930 Napisanych postów 55377 Wiek 52 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 336924
to patologia
takie doładowanie przed treningiem
nikomu nie jest potrzebne
po paru latach takich zabaw nie opanujecie ciśnienia
a czas szybko leci
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
to prawda co bull pisze
ale czlowiek spiacy 4-5h chcąc rano zrobic dobry trening musze otworzyc oczy
zdaje sobie sprawe z tego ze to narkotyczne zabawy ...
dlatego teraz biore peak plutonium i od geraminy odpoczywam.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli jak przedtreningówki to bez 1,3?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Jakie białko wybrać?

Następny temat

Otwarty gainer - pytanie

electro
Polecane artykuły