SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najbardziej HARDCOROWE przed treningówki!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9161

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17972
porownywalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
działanie ma na pewno bardzo podobne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
ponoc takie samo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 550
Dobra chłopaki poleciały SOGI. Może teraz pomożecie mi wybrać najmocniejszą przed treningówkę bez 1,3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
mysle, ze shotgun bedzie tym z lepszych

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 550
Zastanawiam się właśnie nad nowym 1.M.R bez 1,3 a Shotgunem. Starsza wersja 1.M.R zachwalana, ale ciekawe czy nowa bez germiny będzie równie dobrze pobudzała i pompowała :) TomQ-Mag stosowałeś Shotguna? Jeżeli tak jak oceniłbyś pompę i pobudzenie w skali od 1 do 10? O smak nie pytam, jestem zdania, że odżywka nie musi smakować-ma działać! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 550
A co możecie powiedzieć o Gaspari Super Pump? Sporo dobrego słyszałem o tej przed treningówce, nie rzuciła mi się w składzie 1,3d a cena całkiem przyjemna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17972
Dość lajtowe, bez szału...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
jakie są różnice miedzy starym a nowym no xplode? jakies 2,5 roku temu używałem no xplode więc to chyba była ta nowa wersja. wspominam bardzo przyjemnie. faktem jest ,że chyba z rok przed stosowaniem nie używałem żadnych stymulantów więc początkowo pół miarki jeśli chodzi o kwestię pobudzenia i koncentracji w zupełności wystarczało. próbowałem też xplode w saszetce i w shotcie stosunkowo niedawno ale to już zupełnie nie to... również zaczynam powoli szukać ciekawej i ekonomicznej przedtreningówki bez 1,3 , ale trudno znaleźć coś interesującego. shotgun jest relatywnie drogi, mało porcji...prawdopodobnie wybierałbym super pumpa gdyby nie niechęć do producenta. znacie coś z mniej oklepanych środków które dają radę?

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 550
Większość tego typu suplementów starcza na 20-25 porcji, w przypadku Shotguna jest to 28 porcji. Zakładając, że trenujemy na siłowni 4 razy w tygodniu i stosując w pierwszym tygodniu 1/2 porcji Shotguna starczy on na 32 razy czyli pełne 2 miesiące. Jeżeli jednak masz mocno ograniczone fundusze chyba warto byłoby zainwestować we wspomnianego już wcześniej white flooda, którego jest aż 100porcji. Przez kilka tygodni można przyjmować 1porcję, a jeśli przestanie "klepać" 1,5 bądź 2 porcje. Cena ok 150zł.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie białko wybrać?

Następny temat

Otwarty gainer - pytanie

WHEY premium