A jak z dieta jest, jakas konkretna ?
...
Dużo białka, dużo węgli złożonych. Jem około 4000-6000kcal dziennie, unikam syfu :P
...
Ciężko byłoby to zrobić:P Głównie jem ciemne pieczywo, makaron, ryż, kurczaka, muslie. Zdarza się jednak też białe pieczywo, dużo owoców i niestety sporo słodzonych jogurtów XD Nie radziłbym się sugerować, bo każdy organizm jest inny. Ja swój poznałem już na tyle dobrze, że wiem na co mogę sobie pozwolić a na co nie.
...
placebo918-9%? Nie powiem ci dokładnie
Też tak pomyślałem, jak zobaczyłem foto na 3 stronie. Niski BF zawsze robi wrażenie. Sylwetka fajna, tylko jeszcze nie widziałem fotek pleców i nóg, a te z 1 strony nie działają.
Zmieniony przez - WallEast w dniu 2012-02-05 16:35:00
...
bardzo fajnie wyglądasz, widać że się nie opiepszasz, oby tak dalej powodzenia;)
SOG!
SOG!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!