Siema.
Zmienilem pory treningowe i dlatego tez musze zmienić diete. Interesuje mnie co moje zjesc odrazu po siłowni a trening konccze o 23:00. Chcialbym rowniez w miare łatwo zasnąć i nie budzic sie chodząc do tolatety co 5 minut bo regeneracja podczas ciagłego snu jest dla mnie wazna. Wstaje rano o 8 i wtedy tez jem siadane z 8 jajek. Takie info gdyby bylo potrzebne. Jesli chodzi o suplementacje to nie a problemu, podczas treningu pije bcaa i l glutamine, po treningu biore mala porcje ww o zroznicowanych dlugosciach lancuchow.
Jakies rady?
PS. Moge wszystko ugotowac, z tym nie ma problemu.
Zmienilem pory treningowe i dlatego tez musze zmienić diete. Interesuje mnie co moje zjesc odrazu po siłowni a trening konccze o 23:00. Chcialbym rowniez w miare łatwo zasnąć i nie budzic sie chodząc do tolatety co 5 minut bo regeneracja podczas ciagłego snu jest dla mnie wazna. Wstaje rano o 8 i wtedy tez jem siadane z 8 jajek. Takie info gdyby bylo potrzebne. Jesli chodzi o suplementacje to nie a problemu, podczas treningu pije bcaa i l glutamine, po treningu biore mala porcje ww o zroznicowanych dlugosciach lancuchow.
Jakies rady?
PS. Moge wszystko ugotowac, z tym nie ma problemu.
Krzysztof Piekarz