SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Posiłek potreningowy o 23:30. Co jest aby bylo ok?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema.

Zmienilem pory treningowe i dlatego tez musze zmienić diete. Interesuje mnie co moje zjesc odrazu po siłowni a trening konccze o 23:00. Chcialbym rowniez w miare łatwo zasnąć i nie budzic sie chodząc do tolatety co 5 minut bo regeneracja podczas ciagłego snu jest dla mnie wazna. Wstaje rano o 8 i wtedy tez jem siadane z 8 jajek. Takie info gdyby bylo potrzebne. Jesli chodzi o suplementacje to nie a problemu, podczas treningu pije bcaa i l glutamine, po treningu biore mala porcje ww o zroznicowanych dlugosciach lancuchow.

Jakies rady?
PS. Moge wszystko ugotowac, z tym nie ma problemu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8849
Kup vitargo walnij od razu po treningu i zjedz ww złożone (najlepiej brązowy ryż) i białko czyli wiadomo kura, indyk, schab, ryby itp. Od razu po zjedzeniu tego kładziesz się spać? Jeśli nie to przed samym snem jeszcze twarog+oliwa.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Twarog normalnie uzywalem przed snem, jako ostani posiłek, teraz nie bedzie jak , bo jak zjem o 23:30 to potem juz jest 12 w nocy a o 8 wstaje, nie bede czekal na twarog, wole dluzej spac, lepiej sie zregeneruje. Vitargo mam ale nie pije bo biegam co 5 min do toalety a to moze byc uciazliwe oddawac plyny w srodku nocy.

Myslalem nad np 300 gram ryby, 50-75 gram ww , 300 gram warzyw jak brokuły. Olej mam flaxseed omega 3 6 9 , w sumie jakies 10 gram na porcje 2:1:1.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8849
Możesz po prostu zjeść ww złożone+mieso/ryba + twarog i tłuszcze. Ważne aby bilans kcal był utrzymany. W ten sposób posiłek będzie pełnowartościowy (niby tłuszcze po treningu ale jeśli bierzesz do tego witaminki jakieś i zjesz warzywo to lepszy transport witamin będzie) i wszystko gra :)

Zmieniony przez - gregorb612 w dniu 2011-07-28 23:04:11
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13932
opychaj się białym syrem do syta :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Zjedz taki posiłek, żeby przede wszystkim nie zaburzył bilansu. Białko, tłuszcze i węgle + warzywa będą ok. Kiedyś kończyłem trening podobnie i jadłem pierś z twarogiem + wafle ryżowe i warzywa. Nie rezygnuj z węgli w tym posiłku - bo rano wstaniesz wykończony. Wafli na dobrą sprawę też nie polecam - ja brałem, bo sprawdzałem jak na mnie działają!
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
Myslalem nad np 300 gram ryby, 50-75 gram ww , 300 gram warzyw jak brokuły. Olej mam flaxseed omega 3 6 9 , w sumie jakies 10 gram na porcje 2:1:1.

spokojnie możesz tak zjeść

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Tradycyjny posilek weglowodanowo bialkowy z najlepszych zrodel.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do błonnika to dołożyc pare gram? Np 5 gram? Czy na noc juz nie? Po posiłku wypada mi suplementacja rownież, multiwitamina, c+cynk, czosnek. Mam nadzieje ze po tym zasne :). Rybya by byla łosoś, wegle ciemny ryz lub makaron, warzywa niestety mrozone nie swierze. Co do ww, czy jest sens wypijac porcje 40gram po treningu i potem jeszcze z posiłku? Na noc tyle wegli? Nie chodzi nawet o metabolizm, ale o spokojny nieprzerwany sen?
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Nie ma sensu. Blonnik w ciagu dnia, w okresnie treningu nie.

Zalezy jaka przerwa od konca treningu do posilku. Jezeli szybko zjadasz posilek to juz suplementacji weglowodanami z wpc czy bcaa nie musisz stosowac. Ew. samo bcaa.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
BCAA i l glute pije podczas treningu jakies 20 gram na litr wody. Przerwa max 20 min miedzy posiłkiem a treningiem, wiec oleje chyba suplementacje.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do poprawy

Następny temat

Dieta na masę do poprawy

electro
Polecane artykuły