Witam. Zgłaszam się do wszystkich użytkowników z takim oto problemem. Miesiąc temu rozpocząłem zażywanie nitrobolonu II limited edition powder. Niestety efekty jego zażywania były bardzo słabe żeby nie powiedzieć nikłe. Czytałem o takich przypadkach w sieci i mój przypadek nie jest odosobniony. Ani podczas treningu ani po nim nie było właściwie żadnej "pompy" czy "pobudzenia". Zażywałem nitro przez trzy tygodnie zgodnie z zaleceniami + picie dużych ilości wody + oczywiście dobra dieta i odpowiedni trening. Próbowałem zwiększać porcje (bo takie też widziałem propozycje na na forach) ale max dla mnie to było zalecane właśnie 30g, bo po większej ilości bolała mnie głowa. Obecnie od tygodnia nie zażywam nitro bo zwyczajnie się skończyło i pomimo tego ze go nie zazywam w efektach trningowych i potreningowych nie zaszły różnice. Moje pytania:
1. Co ewentualnie robiłem źle że nie było najmniejszych efektów?
2. Chciałbym dalej coś zażywać co miałoby podobne działanie co nitro (coś z boosterów azotowych). Co by to mogło być? Co jest godne polecenia?
3. Czy po zakupie innego boostera pomiędzy zazywaniem nitro i ewentualnego nowego boostera musi byc jakas konkretna przerwa?
1. Co ewentualnie robiłem źle że nie było najmniejszych efektów?
2. Chciałbym dalej coś zażywać co miałoby podobne działanie co nitro (coś z boosterów azotowych). Co by to mogło być? Co jest godne polecenia?
3. Czy po zakupie innego boostera pomiędzy zazywaniem nitro i ewentualnego nowego boostera musi byc jakas konkretna przerwa?
Krzysztof Piekarz