SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nitrobolon II - słaby efekt. Co dalej?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
Witam. Zgłaszam się do wszystkich użytkowników z takim oto problemem. Miesiąc temu rozpocząłem zażywanie nitrobolonu II limited edition powder. Niestety efekty jego zażywania były bardzo słabe żeby nie powiedzieć nikłe. Czytałem o takich przypadkach w sieci i mój przypadek nie jest odosobniony. Ani podczas treningu ani po nim nie było właściwie żadnej "pompy" czy "pobudzenia". Zażywałem nitro przez trzy tygodnie zgodnie z zaleceniami + picie dużych ilości wody + oczywiście dobra dieta i odpowiedni trening. Próbowałem zwiększać porcje (bo takie też widziałem propozycje na na forach) ale max dla mnie to było zalecane właśnie 30g, bo po większej ilości bolała mnie głowa. Obecnie od tygodnia nie zażywam nitro bo zwyczajnie się skończyło i pomimo tego ze go nie zazywam w efektach trningowych i potreningowych nie zaszły różnice. Moje pytania:
1. Co ewentualnie robiłem źle że nie było najmniejszych efektów?
2. Chciałbym dalej coś zażywać co miałoby podobne działanie co nitro (coś z boosterów azotowych). Co by to mogło być? Co jest godne polecenia?
3. Czy po zakupie innego boostera pomiędzy zazywaniem nitro i ewentualnego nowego boostera musi byc jakas konkretna przerwa?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2055
1. odpowiedni trening miales?, moze masz zle technike wypracowana, ile czasu cwiczysz?. Tak samo z jedzeniem, nitro nie zastapi Ci obiadu przed treningowedo i po!!.
2. Wstrzymaj sie moze jeszcze z boosterami.
3. Tak, tyle czasu ile trwal ten Twoj cykl NITRO !!

Zrob sobie tydzien przed "kolejnym cyklem" wolne, ale trzymaj sie jedzeznia. Moze przetrenowales sie zwyczajnie.
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
1. podaj rozklad b/w/t w diecie oraz ile kalorii jadles.
2. jak wypelnisz ankiete to cos podpowiemy
3. zalezy, niekoniecznie musi, ale czasami warto odpoczac.

wypełnij, a będzie latwiej współpracować oraz indywidualnie rozwiazemy problem, gdyz nie wiemy na jakim etapie zaawansowania jestes, oraz jak wyglada twoja sylwetka
[[https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html]] 


i wklej tez trening

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2113
Moi znajomi brali Nitrobolona II. Z ich recenzji wynika, że na opakowaniu dawki są za małe. Na kumpla zadziałało dopiero jak dawkował:
DT: 10g rano; 20g przed treningiem; 20g po treningu
DNT: 15g rano; 15g wieczorem

Oczywiście na każdego może różnie działać, ale conajmniej 6 moich znajomych musiało takie dawki brać by coś ruszyło.
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
ale to zalezy czy ktos robic cykl z samego nitro, czy tez jako przed treningowka.
takie dawkowanie jak napisales w przypadku solo jak najbardziej ok
tylko ja zamiast porcji rano dorzucilbym przed treningiem.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2113
Nie powiem Ci dokładnie jak brali, bo mógłbym się pomylić. Ale z tego co sobie przypominam to jeden brał Nitrobolon II + BCAA G-Force :) Sam się zastanawiam nad pierwszą pompą w takim zestawieniu, ale to dopiero na wiosnę :) Minus jest taki, że trzeba kupić 2 opakowania, małe + duże przez co cena może czasem sprawiać kłopoty [250PLN+].
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1754
a nie jest czasem tak ze Nitrobolon 2 powinno sie dakwowac w ilosciach stosownych co do wagi ? ale co do efektow to sam potwierdzam ze jak bralem zalecane po 30g na DT i 20g w NT to efekty byly slabo widocznie a waże zaledwie 76kg ..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1754
a nie jest czasem tak ze Nitrobolon 2 powinno sie dakwowac w ilosciach stosownych co do wagi ? ale co do efektow to sam potwierdzam ze jak bralem zalecane po 30g na DT i 20g w NT to efekty byly slabo widocznie a waże zaledwie 77kg ..
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
tak-waga jest to pewna zaleznosc, ale glownie do dawki przed treningowej i tak jak pisalem kwestia czy robimy cykl na samym nitro czy dorzucamy pojedyncza forme.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oleje Omega-3 zwiększają ryzyko raka jelita grubego

Następny temat

pierwsza przedtreningówka

electro
Polecane artykuły