Witam. No więc tak jak w temacie. Lepsze czyli trudniejsze w wykonaniu i dające lepsze efekty są pompki na jednej ręce i nodze czy nurkujący bombowiec na jednej ręce? Mi osobiście wydaje się, że te pierwsze, ale wole dla pewności zapytać. Od razu mówię, że potrafię wykonać po 5 poprawnych powtórzeń na rękę tych pierwszych, a w drugich mam lekki problem z przyjęciem właściwej pozycji i w ogóle się zastanawiam czy robić je izometrycznie (czyli zatrzymywać się w najniższej i najwyższej pozycji, oraz tez kilka razy w trakcie ruchu) czy uczyć się nurkującego bombowca. No nic, czekam na wasze odpowiedzi! 

Krzysztof Piekarz
.