Szacuny
15
Napisanych postów
2557
Wiek
32 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
16013
A ja tak napiszę. Nie wydaje mi się, żeby ćwiczenie na siłce hamowało wzrost. Jak zaczynałem miałem 168 cm, półtora roku później 169, w rok półtora roku 1cm, wiek 18 lat. Cała moja rodzina też nie jest za wysoka. Ojciec 172, mama ze 160 może. Dziadki z obydwu stron też nie za duzi. Wzrost to kwestia genów, ja mam ch ujowe
Szacuny
0
Napisanych postów
224
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
4906
Witam.Zazwyczaj chlopak dziedziczy wzrost nie po rodzicach a po ojcu matki czyli swoim dziadku.Silownia nie wplywa na wzrost moze jedynie wplywac na wady postawy jesli chodzi o wzrost ile masz urosnac tyle urosniesz silownia ci w tym nie przeszodzi.
Szacuny
1
Napisanych postów
9
Wiek
39 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
595
jarekd1234 to podwieś jakieś badania... ja moge polecić "Atlas anatomiczny" Bochenka w którym przy układzie kostnym jest opisane działanie wszystkich sił w każdej płaszczyźnie na kręgosłup...
jak nie znasz angielskiego to przetlumacz strone, google ma taka funkcje jak wyszukujesz w wyszukiwarce, plus inne artykuly jak chcesz to czytaj.. mialem duzo linkow do badan ale na innym kompie
plus od siebie, jakby wplywalo, to bym nie urosl 10cm w ciagu 2 lat cwiczac ciezko..
Szacuny
24
Napisanych postów
3369
Wiek
32 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
11510
A ja przestałem o dziwo rosnąć. Od ponad roku mam 174, a ćwicze 9 miesięcy. I nie urosłem. Po prostu, ale nie przeszkadza mi ten wzrost, w sumie taki mi odpowiada.