SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wzrost po siłce.15 lat.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16013
A ja tak napiszę. Nie wydaje mi się, żeby ćwiczenie na siłce hamowało wzrost. Jak zaczynałem miałem 168 cm, półtora roku później 169, w rok półtora roku 1cm, wiek 18 lat. Cała moja rodzina też nie jest za wysoka. Ojciec 172, mama ze 160 może. Dziadki z obydwu stron też nie za duzi. Wzrost to kwestia genów, ja mam ch ujowe
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
po prostu ci co pisza ze hamuje to sa idioci i tyle, jest mnostwo badan ktore jasno mowia ze cwiczenie z poprawna technika nie hamuje wzrostu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4906
Witam.Zazwyczaj chlopak dziedziczy wzrost nie po rodzicach a po ojcu matki czyli swoim dziadku.Silownia nie wplywa na wzrost moze jedynie wplywac na wady postawy jesli chodzi o wzrost ile masz urosnac tyle urosniesz silownia ci w tym nie przeszodzi.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 145 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1607
Mi to nawet troszke pomogła ; ) nie za duze cięzary ; p podciąganie , klata , łapy ; P

Zacząłem machać w 1 gim ;d tak leciutko : P mialem 163 ..
Teraz koniec 2 gim i jest 177-178 wzrostu ; )

A więc sam masz odpowiedz ; P Matka 158 ojciec 178

" Niech Moc Będzie Z Wami "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 595
jarekd1234 to podwieś jakieś badania... ja moge polecić "Atlas anatomiczny" Bochenka w którym przy układzie kostnym jest opisane działanie wszystkich sił w każdej płaszczyźnie na kręgosłup...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=133510623

jak nie znasz angielskiego to przetlumacz strone, google ma taka funkcje jak wyszukujesz w wyszukiwarce, plus inne artykuly jak chcesz to czytaj.. mialem duzo linkow do badan ale na innym kompie

plus od siebie, jakby wplywalo, to bym nie urosl 10cm w ciagu 2 lat cwiczac ciezko..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1569
nie ma reguły moim zdaniem..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46406
ja zacząłem cwiczyc w wieku około 14 roku życia u urosłem tylko około 5-8 cm przez 2,5 roku, ale myśle że nie ma na to reguły
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 315
Ja słyszałem że troche hamuje z tego względu że mięśnie rosną na grubość na nie na długość tak mi opowiadał gościu który ma o tym pojęcie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11510
A ja przestałem o dziwo rosnąć. Od ponad roku mam 174, a ćwicze 9 miesięcy. I nie urosłem. Po prostu, ale nie przeszkadza mi ten wzrost, w sumie taki mi odpowiada.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muzuka podczas treningu

Następny temat

talerz do hantli

electro
Polecane artykuły