SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna-nadmierne pocenie bez wysiłku

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25
Witam, powiem wprost...czy jest normalne pocić się po krecie(olimp caps 1250mg)jak świnia za przeproszeniem....wcinam krete juz jakiś miesiąc efektow duzych nie widac a pocenie sie bardzo utrudnia zycie ;d...wystarczy ze ide sie przejsc bez wysilku za chwile mam calą bluzkę mokrą plecy,pod pachami,brzuch a nic takiego meczacego nie robie;/ w szkole siedze (bez stresu) i caly mokry...nie wiem moze kreatyna na mnie nie działa co myślicie? powinna zatrzymywać wodę w mięśniach z tego co wiem a nie wylewać ją ze mnie...dodam jeszcze że pije dziennie ok 1,5l samej wody i zaden antyperspirant mi nie pomaga;/

jest sens to brać? proszę o opinie kogos kto jest pewny swojego zdania..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 460
też tak miałem:(

„Każde ludzkie zadania, aby osiągnęło swój cel, musi znaleźć w modlitwie.”Jan Paweł II

...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
wątpie zeby to od kreatyny

moze od pogody lub Twojej nadwagi? o ile takową masz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25
nigdy wcześniej nie miałem problemu z poceniem się... odkąd zacząłem brac krete to tak sie poce;/ nadwagi nie mam jestem szczupły waze 69kg wzrost 179cm :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 317
może wyczytałeś że trzeba pić dużo wody przy krecie i pijesz na siłe? Jedni często sikają, inni się pocą ; /

Jeśli pomogłem, daj SOGa;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25
na sile raczej nie pije...chce pic to pije czasem nawet te 1,5l nie dam rady wypic to na sile nie wypijam...no coz odloze krete na pare dni i zobaczymy :)
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78934
moze to poprostu od wyzszych temperatur ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25
watpie, jak wczesniej wspomnialem nigdy nie mialem z tym problemu...
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162283 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243139
jest jedyny sposob by sie przekonac.
odstaw.
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka kreatyna do NOX Pumpa Doriana??

Następny temat

Proszę o pomoc w dawkowaniu.

electro
Polecane artykuły