SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Problem z klatką piersiową

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 112
Witam.Postanowiłem ćwiczyć w domu zakupiłem drążek robię także absII lecz mam problem z klatką piersiową a chodzi o to że podczas robienia pompek nie czuję żeby pracowała mi klatka czuję tylko ręce.
Kombinowałem rożnie i pompki na taboretach (ćwiczenia z treningu domatora) ale nie czuję klaty.Moim celem nie jest wielka wyrzeźbiona klata chcę tylko żeby nabrała ona jako takiego wyglądu (dobrze by było zrobić te dolne zarysy)Staram się jeść zdrowo. Macie dla mnie jakieś rady?

Waga:80kg
Wzrost:183cm

Możesz mieć lepsze i gorsze dni ale trenuj wtedy są efekty.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12593
Myśl cały czas o ćwiczonych mięśniach. Kontakt umysł-mięśnie jest b.ważny . Może powinieneś także popracować nad dietą-> będą szybciej rosły, a im będą większe tym i czucie będzie lepsze. pzdr!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Przy pompkach patrz przed siebie(nie w podłogę), łopatki ściągasz blisko siebie. Ręcę prowadzisz daleko od tułowia (tak jak przy wyciskaniu).
Nie wykonuj szarpanach ruchów, tylko powoli, wyczuwaj mięśnie klatki piersiowej.

Pozdrawiam

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43831
To, że jej nie czujesz nie znaczy, że nie pracuje.

Na dól klaty (i w ogóle na całą) niezastąpione są dipsy, czyli pompki na poręczach

http://images20.fotosik.pl/46/4a25ca0b59231d98.jpg
i z takiej pozycji hop do góry

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-06-07 17:41:45

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Jaaa, wiedziałem że napiszesz o dipsach.
Pomyślałem "Napisze o dipsach, albo nie wazzup online on napisze" hahaha xD

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43831
Bahaha, no widzisz, czyli już się trochę znamy
Edit: Venc, link do dziennika Ci nie działa


Jeszcze do Kryzel
chciałeś rady, dam Ci jedną: ćwicz całe ciało!

Jak to będzie wyglądało, jak klatę będziesz miał jak trzeba, a łapy, plecy i kopyta chudziutkie ?

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-06-07 17:48:09

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
robisz jakiś bład techniczny.
rób jak napisał Venc1Lq, (choć ręce przy ciele również można prowadzić ), rób powoli i wykorzystuj cały zakres ruchu

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Osobiście jak robie z rękoma prowadzonymi blisko tułowia, to tylko w dolnej fazie ruchu czuje klatkę piersiową, a tak to tylko triceps.

Rzeczywiście nie działa :O

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2011-06-07 18:54:39

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43831
Venc chyba Ci go deczko ucięło, pamiętaj, że jest ograniczenie literek w podpisie

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Już naprawiony ;d

Edit: Sorry za spam :>

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2011-06-07 19:03:31

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 112
dziękuje wszystkim za pomoc ;))

Możesz mieć lepsze i gorsze dni ale trenuj wtedy są efekty.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 223
Mam podobny problem u siebie, ćwicze głównie w domu z kumplem wyciskanie na ławeczce poziomej rozpiętki oraz pompki. Kombinowałem już z technika oraz ciężarem. Problem w tym że kumpel mówi że odczuwa tą klatę po treningu a u mnie nic. Dodam że jesteśmy podobnych rozmiarów i wyciskamy tyle samo. Macie może jakieś rady ?

Zmieniony przez - adriano357 w dniu 2013-04-10 19:27:26

"Cholera, i znów mi ktoś podpis ukradł"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening do oceny,pomocy!

Następny temat

Masa w domowych warunkach - FBW?

electro
Polecane artykuły