Witam.Postanowiłem ćwiczyć w domu zakupiłem drążek robię także absII lecz mam problem z klatką piersiową a chodzi o to że podczas robienia pompek nie czuję żeby pracowała mi klatka czuję tylko ręce.
Kombinowałem rożnie i pompki na taboretach (ćwiczenia z treningu domatora) ale nie czuję klaty.Moim celem nie jest wielka wyrzeźbiona klata chcę tylko żeby nabrała ona jako takiego wyglądu
(dobrze by było zrobić te dolne zarysy)Staram się jeść zdrowo. Macie dla mnie jakieś rady?
Waga:80kg
Wzrost:183cm
Kombinowałem rożnie i pompki na taboretach (ćwiczenia z treningu domatora) ale nie czuję klaty.Moim celem nie jest wielka wyrzeźbiona klata chcę tylko żeby nabrała ona jako takiego wyglądu
(dobrze by było zrobić te dolne zarysy)Staram się jeść zdrowo. Macie dla mnie jakieś rady?
Waga:80kg
Wzrost:183cm
Możesz mieć lepsze i gorsze dni ale trenuj wtedy są efekty.
Krzysztof Piekarz