SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Klata i Drążek

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5231
Jak znajdować te ćwiczenia C4 itp itd. Ja czytam tego Lafaya i nie kminie w ogóle chodzi o ćwiczenia. Jeśli to to przejdź do tego a nawet takiego ćwiczenia nie ma. W ogóle do każdego ćwiczenia coś jest i co ja mam w czasie treningu to czytać czy jak ? Bo ja tego nie zapamiętam xD
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43831
Drogi Actimelku - żeby wiedzieć jak ćwiczyć ta metodą musisz DOKŁADNIE przeczytać OD POCZĄTKU całą teorię (rozdział 1.) i dopiero brać się do lektury rozdziału drugiego. Co do ćwiczeń to faktycznie na początku trzeba czytać ich opis przed przystąpieniem do realizacji, z czasem nauczysz się ich na pamięć (tu wychodzi ogromna przewaga wersji papierowej nad elektroniczną - możesz ją mieć w łapie zamiast biegać cały czas do kompa).
Jak już zapoznasz się z teorią (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) będziesz wiedział, że przy każdym poziomie ćwiczenia masz oznaczone jako litery, a ich opis w rozdziale 5.

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5231
wazzup co robić. Bo te pistolety są do dupy. Nie umiem zrtobić. Zniżam się do końca a potem unoszę ped podpierania rąk. Ale mam schodzić do końca czy tak jak ja uważam, że się podniosę. Bo naprawdę z samego dołu to ja się przewracam xD
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43831
pistolety są do dupy

Pistolet w dupie to diablo niebezpieczna sprawa - pamiętaj!

mam schodzić do końca czy tak jak ja uważam

Zapewne jedziesz poziom pierwszy, a tam masz pistolet przewidziany w wersji E - a zatem, tak jak mówi święty opis, robisz go od pełnego wyprostu do momentu aż udo będzie prawie równolegle do podłogi, nie niżej!
Nacisk koncentruj na pięcie, asekuruj się rękami żeby się nie bujać i nie wykopyrtnąć (ale asekuruj, a nie opieraj na nich!)

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5231
Aha, dzięki. A teraz będziesz miał pytanie ale to w moim dzienniku bo to jest oddzielny temat :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43831
Spoko
Generalnie to pisz wszystko w dzienniku, tam Ci będę w razie potrzeby odpowiadał, żeby mniejszy bałagan na forum robić

W zdrowym ciele zdrowy duch

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szpagat dla bramkarza?

Następny temat

Plan treningowy w domu i terenie

electro
Polecane artykuły