witam,
chcialbym schudnac z 10 kg, ale moj problem polega na tym, ze mam zwyrodnienie stawu kolanowego, od razu mowie ze odpadaja jakiekolwiek aeoroby, mam problem nawet z chodzeniem.
na silowni mam staz - rok z planami treningowymi, wczesniej to takie machanie hantelkami bez planu, czyli troche miesni mam, ale gigant nie jestem.
obecnie proboje trening na sile + man scorch, od tygodnia, ale nie czuje jakoby ten fat burner w ogole na mnie dzialal, kiedys bralem animal cuts, to nawet dzialal. Czeka na mnie jeszcze tested burner.
nie za bardzo widze postepy i z doswiadczenia wiem ze w moim przypadku jest strasznie ciezko z redukcja, jedyne bieganie bylo skuteczne, kilka lat temu w ten sposob zrzucilem ok. 20 kg (dzien w dzien 6-8km).
Rozwazam juz nawet diete dukana, bo wiem, ze jest skuteczna, jak zrzuce pare kg, to utrzymac ten stan juz bede potrafil.
Dodatkowo mam guza przysadki mozgowej i prawdopodobnie przez to lekka ginekomastie i tluszcz odklada mi sie tylko na twarzy, klacie i brzuchu.
Prosze o jakies porady, albo pomysly, jak moge schudnac, dzieki i pozdrawiam.
chcialbym schudnac z 10 kg, ale moj problem polega na tym, ze mam zwyrodnienie stawu kolanowego, od razu mowie ze odpadaja jakiekolwiek aeoroby, mam problem nawet z chodzeniem.
na silowni mam staz - rok z planami treningowymi, wczesniej to takie machanie hantelkami bez planu, czyli troche miesni mam, ale gigant nie jestem.
obecnie proboje trening na sile + man scorch, od tygodnia, ale nie czuje jakoby ten fat burner w ogole na mnie dzialal, kiedys bralem animal cuts, to nawet dzialal. Czeka na mnie jeszcze tested burner.
nie za bardzo widze postepy i z doswiadczenia wiem ze w moim przypadku jest strasznie ciezko z redukcja, jedyne bieganie bylo skuteczne, kilka lat temu w ten sposob zrzucilem ok. 20 kg (dzien w dzien 6-8km).
Rozwazam juz nawet diete dukana, bo wiem, ze jest skuteczna, jak zrzuce pare kg, to utrzymac ten stan juz bede potrafil.
Dodatkowo mam guza przysadki mozgowej i prawdopodobnie przez to lekka ginekomastie i tluszcz odklada mi sie tylko na twarzy, klacie i brzuchu.
Prosze o jakies porady, albo pomysly, jak moge schudnac, dzieki i pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz