Witam . Ćwiczę od dawna i robi tak ,że każdą serię ćwiczę do braku sił . Podam przykład ,żeby rozjaśnić sytuację:
Wyciskanie sztangi na ławeczce płaskiej
ustawiam tak ciężar ,aby podnieść maks. 10 razy i tak
85kg -10 razy ,a następne serie tyle ile dam rady .
Czy tak jest dobrze ?
Wyciskanie sztangi na ławeczce płaskiej
ustawiam tak ciężar ,aby podnieść maks. 10 razy i tak
85kg -10 razy ,a następne serie tyle ile dam rady .
Czy tak jest dobrze ?
Krzysztof Piekarz

