Od pewnego dnia czuje silne zmeczenie oraz brak motywacji do treningow. Praktycznie treningi wykonuje na sile(zmuszam sie). Czuje rowniez ospalosc zwlaszcza w godzinach 8-17 o godz. 17.30 - 23.00 jestem silnie pobudzony miomi, ze trening wykonuje do godz. 20.00 - 20.30. Odzywiam sie przecietnie ok. 5 posilkow bogatych w wegle i bialko + czesto witaminy w postaci owocow i napoju mulsujacego.spie ok 9 h dziennie( 8 w nocy + 1-1.15 h po szkole).
Postepy w treningach sa , lecz po prostu nie sprawia mi to takiej przyjemnosci jak wczesniej. Ostatnio wykonywalem 3 tyg regeneracje przez chorobe. W tygodni ma ok. 5 treningow :
1.barki,tric klata,brzuch + na koniec trening na worku
2.plecy,brzuch + na koniec bieg ok.5 km.
3. plecy brzuch + na koniec trening na worku
4. FBW
5. trening techniki SW.
Zazwyczaj schemat jest nastepujący:
Pon. trening nr 1
WT. trening nr 2
Sr. 1 seria pompek min. 90 + rozciaganie
czw.trening nr 3
pt. trening nr 4
sob. trening Sw
nd. odpoczynek
Dodatkowo pon,wt,czw mam WF ale tam to sie wsumie o******lamy.
Co mi doradzacie ?
Postepy w treningach sa , lecz po prostu nie sprawia mi to takiej przyjemnosci jak wczesniej. Ostatnio wykonywalem 3 tyg regeneracje przez chorobe. W tygodni ma ok. 5 treningow :
1.barki,tric klata,brzuch + na koniec trening na worku
2.plecy,brzuch + na koniec bieg ok.5 km.
3. plecy brzuch + na koniec trening na worku
4. FBW
5. trening techniki SW.
Zazwyczaj schemat jest nastepujący:
Pon. trening nr 1
WT. trening nr 2
Sr. 1 seria pompek min. 90 + rozciaganie
czw.trening nr 3
pt. trening nr 4
sob. trening Sw
nd. odpoczynek
Dodatkowo pon,wt,czw mam WF ale tam to sie wsumie o******lamy.
Co mi doradzacie ?
Krzysztof Piekarz