Witam !!!
Mam do Was pytanie.
Jakie znacie lekkie ćwiczenia, które można wykonywać z rana (odrazu po wstaniu z łużka przed śniadaniem), ma to być forma do 10 minut.
Mi przychodzi na myśl jedynie rozciąganie, lecz dlatego tutaj piszę, aby dowiedzieć się czegoś nowego :)
Mam do Was pytanie.
Jakie znacie lekkie ćwiczenia, które można wykonywać z rana (odrazu po wstaniu z łużka przed śniadaniem), ma to być forma do 10 minut.
Mi przychodzi na myśl jedynie rozciąganie, lecz dlatego tutaj piszę, aby dowiedzieć się czegoś nowego :)
Krzysztof Piekarz