SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

zestaw na drugi cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18065
2) wiek - 24
3) waga/wzrost - 94\183
4) staż treningowy 2,5 roku
5) cel cyklu - sucha masa
6) stosowane już wcześniej suplementy - profi mass, kreatyna mono olimp, boster testosteronu d-test
7) stosowane wcześniej spalacze -
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od - boster testosteronu d-test
9) ilość dni wolnych od kreatyny - 30

jestem po cyklu mono mega caps + profi mass, 6tyg.
fajne efekty, lekki wzrost wagi ale widoczne przyrosty obwodow.
teraz w przerwie biore d-test i szykuje nastepny cykl.

myslalem o Muscletech Cell-tech + PVL Mutant Mass + olimp whey protein.

co myslicie o tych suplach i takim polaczeniu? moze cos zamienic albo dorzucic?
dieta jest caly czas.

dzieki z gory za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243118
DT - HP przed treningiem, momo rano 5g LUB po treningu 5g
DNT - hp w porze treningu LUB mono 5g rano

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709977
na gainerze i odżywce białkowej nie robimy cyklów

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18065
Cell-tech myslalem ze cell tech wystarczy jako preparat kreatynowy.
co wedlug Ciebie moge dorzucic zeby bylo dobrze? moze jakis xpand?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 341 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7519
Dobra stary masz 2 zestawy do wyboru budżetowy i wysoko budżetowy:
tani zestaw to np nitrobolon II + tcm na uzupełnienie w nietreningowe albo droższe zestawy horse power lub NO xplode + tcm na uzupełnienie . ja ci takie coś polecam bo sam to z powiedzeniem stosuje narazie odpuść sobie mocniejsze rzeczy .
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24923
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18065
dzieki wielkie za konkretna odpowiedz i linki, mysle ze wezme hours power + jablko. bede musial dorzucic jakias bialkowa odzywke bo braki mam w diecie.
za wczasu chcialem sie zapytac o dawkowanie, czy tak jak na puszkach czy inaczej.

jak myslicie co po cym cyklu brac, pytam sie poniewaz mieszkam za granica jak jestem w polsce to kupuje suple (cena) a nie jestem za czesto.

dzieki jeszcze raz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 341 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7519
Jak weźmiesz horse powera + tcm to pewnie dobrze będzie wziąć NO Xplode będzie ciut większa pompa + większe pobudzenie i koncentracja a po tym morze być coś mocniejszego shotgun, jack3d, mezomorpch, albo jakaś inna koksa z geranium i toną ziółek na pobudzenie i pompę.
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243118
DT przed treningiem porcja hp, po treningu 5g jablka
DNT rano porcja hp lub jablka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18065
dzięki wielkie za odp.
moje ostatnie pytanie :) co w przerwach między cyklami?? zma, tribulus czy moze nie brać żadnych supli?
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243118
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18065
jesli np zamiast tcm kupilbym mono to czy moge dawkowac tak
DT - HP przed treningiem, momo rano 5g i po treningu 5g
DNT - hp w porze treningu, mono 5g rano

do tego carbo po treningu i w ciagu dnia wpc
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermo Speed Extreme - sucha masa mięśniowa

Następny temat

Roznica w tych dwoch bialkach sfd ?

Shoty
Polecane artykuły