Witam serdecznie i proszę o rady.
Mam 26 lat zwrost 182 waga 90 kg.
mam problem z brzuchem i boczkami również z udami .
Chciałbym schudnąc i wzmocnic mięśnie na początku i pozbyc sie tłuszczu. Proszę o pomoc i jakis plan działania.
Posiadam ławeczkę ze funkcjami wyciskania sztangi ,modlitewnik , na nogi wyciskanie. Również mam steper.
Mam 26 lat zwrost 182 waga 90 kg.
mam problem z brzuchem i boczkami również z udami .
Chciałbym schudnąc i wzmocnic mięśnie na początku i pozbyc sie tłuszczu. Proszę o pomoc i jakis plan działania.
Posiadam ławeczkę ze funkcjami wyciskania sztangi ,modlitewnik , na nogi wyciskanie. Również mam steper.
Krzysztof Piekarz