SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Początki na drążku - trening czyni mistrza

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 276
Witam.
Wiem, jak ważnym i zalecanym ćwiczeniem na siłowni jest drążek.
Problem w tym, że zachowując 100% techniki ( odpowiednio szeroki nachwyt, podciąganie z wyprostowanych rąk, powolne opuszczanie) dam radę zrobić max 2-3 powtórzenia.

Lecz gdy zwężę nieco nachwyt i opuszczając się minimum za kąt prosty ramion dam radę wykonać ok. 10 powtórzeń.

Stąd też moje pytanie. Czy ćwicząc regularnie te 10 "niedokładnych" powtórzeń, jest szansa, że po kilku tyg, będę w stanie zrobić odpowiednią techniką tę samą ilość podciągnięć? Czy może lepiej jest robić mniej, a dokładniej.

Proszę o porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3448
Rób dokładnie, a potem sobie pomagaj np. ruchem nóg.

Do sukcesu nie ma żadnej windy.
Trzeba iść po schodach.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9411
jak ćwiczysz w domu to podkładaj sobie np, taboret pod nogi i staraj się wykonywać podciąganie dokładnie, a jak ćwiczysz na siłowni to poproś któregoś z kolegów żeby w momencie jak już nie dajesz pomógł ci analogicznie jak w przykładzie z taboretem

Posiłek bez mięsa jest jak seks bez orgazmu :D

...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
rób tak jak Ci napisali. Czyli lepiej dobrze technicznie a mniej niż robić jakieś ćwiartki.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 276
Ok, wszystko jasne. Wielkie dzięki ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Do tego wzmacniaj sile grzbietu, obreczy barkowej i m. brzucha innymi cwiczeniami.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 276
Tak tak. Ja ćwiczę regularnie splitem, na razie zadowalam się wiosłowaniem, ale zacząć trenować też na drążku
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa planu na split

Następny temat

Trening mdlosci / niedobrze ...

Shoty
Polecane artykuły