SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

JAKI ALKOHOL MA NAJMNIEJ KALORI

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
JAKI ALKOHOL MA NAJMNIEJ KALORII,JEŻELI SIĘ PIJE TO JAKI NAJLEPIEJ PIĆ ? WINO WYTRAWNE, WÓDKĘ CZYSTĄ ,WHISKI CZY JAKIEŚ DRINKI/OCZYWIŚCIE Z WHISKI/ ??? /???????????????????????????????????????????????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52877
zapisz się na kurs barmański.

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Alkohol to alkohol, ma tyle samo kcal, jesli chodzi o trunki to zależy od dodatków, im słodsze tym więcej cukru
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
źle zadane pytanie, bo nie wiadomo czy chodzi o ekwiwalent objętościowy (np 0,5 piwa a 0,5 wódki), czy o ekwiwalent "mocy", (gdzie jeden kieliszek wódki jest ekwiwalentem 1 butelki piwa).
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 226 Wiek 14 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2891
nie o to chodzi
...
Napisał(a)
Usunięty przez Amentoris za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2623
polecam spirytus :)


nA 100 G TRUNKU najmniej ma kcal piwo pełne 10%.
Najwiecej wódka

Zmieniony przez - koloredo w dniu 2012-02-08 19:19:11
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
Ostatnio czytałem alkohol, że po treningu piwo jest lepsze niż woda. Lepiej uzupełnia płyny i ma mnóstwo witamin. Ja od czasu do czasu lubie strzelić sobie zwierzynca
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19955
mnóstwo śladowych ilości witamin :D niektórzy właśnie tak sobie tłumaczą picie piwa - samo zdrowie witamina B i te sprawy :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 79357
niektórzy to sobie tlumacza jeszcze inaczej, ze piwo ma witaminy, ale male ilosci, dlatego trzeba tego piwa pic jak najwiecej

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

www.diag.pl

Następny temat

co jeść by przytyć

electro
Polecane artykuły