SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaki to mięsień?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11018
http://img407.imageshack.us/img407/2999/facet221.jpg
Co to za miesien i jak go poprawić? Bo mam nierówność, pewnie przez wykonywanie w akrobatyce wszystkich elementów na lewą strone. Poza tym chodzi mi o takie wcięcie co jest miedzy brzuchem a udami.

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
Ale mnie tam mega bolą bary a nie brzuch

możliwe, ze zbyt nisko trzymasz sztangę- pod złym kątem.
i wtedy barki zbytnio pracują przy samym trzymaniu- izometrycznie

możliwe również, ze jednak obrót jest w stawach barkowych bardziej niżli tułowia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 305 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11440
www.google.pl
wyszukiwarka sfd, było już wiele razy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 332 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13706
Jest to mięsień skośny zewnętrzny brzucha. Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11018
Jeżeli ktoś poda dobre cwiczenia na skośny zewnętrzny to dostanie soga

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 655 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6970
https://www.sfd.pl/Mięśnie_brzucha_jakich_jeszcze_nie_miałeś-t455153.html

Wybacz, ale pisanie typu " pomożesz mi, dostaniesz soga " jest trochę smutne : )

Pierd*l system, lecz rób to stylowo.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
L3m0n standing russian twist


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11018
Sołtys przecież dokładnie to cwiczenie robię, bo mam to w planie przez Ciebie opracowanym. Ale mnie tam mega bolą bary a nie brzuch, a robie identyko, bo ten filmik analizowalem parenascie razy.

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
moze mniejszy ciezar sprobuj? albo wiekszy? rece sluza do pomocy tylko, caly ruch powrotny sztangi powinien odbywac sie wlasnie przez skosny brzucha...musisz sie wczuc, zrob wolniej, popatrz za sztanga w bok...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11018
próbowałem, i czuje barki. Ostatnia rzecz jaką analizowałem w tej technice to momenty w których ugina łokieć i prostuje, wszystko tak samo jak on robie

Jakieś jeszcze inne cwiczenie?

Mięsień poprzeczny brzucha szukałem i nie znalazłem, jest na to jakieś cwiczenie?

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39705
ja Robie skosy tak .
Zawsze przed normalnymi brzuchami tzn pierw robie skosy a po nich dopiero przechodze na gorne miesnie brzucha (gdzies wyczytalem ze powinno brzuch zaczynac od dolu w gore)

Biore 25kg krazek z mozliwosci zlapnia go . nogi w lekki rozkrok .W jednej rece 3mam ciezarek i uginam cialo tak jakbym chcial dotknac nim nogi . po 25 na strone . cale cwiecznie x3

Potem stojąc - skręty tułowia ze sztangą 4x20

I powiem wam ze efekty sa zadowalajace ale robie go 3-4 razy w tyg
Po tych cw przechodz robie inne brzuchy ok 200

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 655 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6970
Biore 25kg krazek z mozliwosci zlapnia go . nogi w lekki rozkrok .W jednej rece 3mam ciezarek i uginam cialo tak jakbym chcial dotknac nim nogi . po 25 na strone . cale cwiecznie x3

Mówisz tu o skłonach bocznych.

Dziwi mnie że po takim " katowaniu " brzucha widzisz jakiekolwiek efekty, w ogóle po co skupiasz się tak na skośnych które są także trenowane przy innych ćwiczeniach.

Co do autora tematu, polecam spróbować ćwiczenia które są pod linkiem który podałem wyżej.

Zmieniony przez - Sopel_90 w dniu 2011-02-26 14:42:59

Pierd*l system, lecz rób to stylowo.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

adzik123 / jak nie urosnę to ban / Plan s133

Następny temat

Plan Treningowy na M.A.S.E ! ! ! Do Poprawy ! (czarna magia;/ )

electro
Polecane artykuły