SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy z klatą!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12290
heh no rzeczywiscie, troche inny kąt i poza a roznica wizualna spoora ; )

wiec skupiajac sie na klatce to ja bym tu mocniej popracowal nad skosem, a ewentualnie plaska bym robil przez jakis czas sztngielkami i obserwowal efekty...

Zmieniony przez - Irokez w dniu 2007-06-14 21:26:44

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
no tu sie z Tobą zgodze, dlatego teraz kompletnie odstawie prostą klate i będę tylko skosy robil , robiłem już hantelkami i musze przyznać ,że od tego nawet ładnie mi weszło ale pojawił się mały probłem, bo hantelkami robiłem na siłce w szkole a tam maxymalnie mogłem nałożyć 35kg (na jednym hantelku), więc już praktycznie na serie po 16 razy mogłem tym jechać więc nie widziałem sensu, ale przez te 6 tyg które robiłem hantelkami to widziałem dość spore efekty

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Wszędzie ten sam problem. Na większości siłowni myślą, że sztangielkami robi się tylko bicepsy i że wystarczą jakieś gówniane. A tak naprawdę przeważnie sztangielki dają bardzo dużo - tylko siłownia powinna mieć na wyposażeniu sztangielki po kilkadziesiąt kilo zamiast grzechotek dla dzieci

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
to prawda, ja jestem raczej mały i słaby (w porównaniu do niektórych ćwiczących panów ) a i tak już brakuje mi ciężaru na siłce to raczej jest coś nie tak... krzych666 jak już rozmawiamy o klacie to zawsze chciałem sie spytać o jedno a mianowicie: mój brat (kiedyś ćwiczący dziś już niestety nie) kiedyś miał wyrąbaną w kosmos klate aż sam się dziwiłem ,że osiągnąl takie wymiary (miał tylko 40cm w bicu) ale również siłka go ograniczała bo mógł nałożyć 65kg albo odrazu 100kg, więc jechał tym 65 kg po wiele powtórzeń w każdej z serri (nawet po 40 powt) a robił ich czasem nawet po 8 serri (dopiero po jakims czasie dołożył skosy) i jedyne co brał za odżywy to kreta i białko. Potem miał przerwe prawie rok i jak wrócił do formy to brał 100kg na serie ale klata nawet w połowie nie wygląda tak jak wyglądała wcześniej. Moje pytanie jest takie: czy jest to możliwe ze wygląd klaty zawdzięczał dużej ilości powtórzeń? (bo jak ją pamiętam to naprawda była ona nieproporcjonalnie większa) czy była ona dzięki tym powtórzeniom poprostu spompowana??

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
Nierozumiem cie troche bo klatki moim zdaniem niemasz takiej małej więc sie niezałamuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8035
wyglądasz jak byś rozpiętek nie robił, i sztange chwytał za wąsko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Siła zależy od ilości i grubości włókien zaangażowanych do wykonania powtórzenia. Wykonywanie treningu siłowego polega na zwiększaniu ilości włókien, biorących udział w boju, podczas gdy trening masowy daje zwiększenie grubości tych włókien.

Większa ilość powtórzeń może spowodować większe napompowanie i lepsze przyrosty masowe.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
Teraz właśnie chwytam sztange tak szeroko jak moge, a co do rozpiętek, to zawsze je olewałem ale teraz się to zmnieni. Ogólnie to wykreślam prostą ławke z planu na jakieś 3miechy albo i więcej pora nadrabiać skosy
dzięki krzychu za odpowiedz

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
aha, bym zapomniał, pada tu co jakiś czas pytanie co mi się nie podoba w mojej klacie (wydaje mi się ,że już to wcześniej pisałem ale moge napisać raz jeszcze) moja klata ma budowe tak jakby kwadrata (jak patrze na klate kumpli to maja klate raczej przypominającą prostokąt i jest raczej wypięta do przodu a moja wręcz na odwrót i wlcale nie jest to wada postawy) i jest wąska i może na tych zdjęciach nie widać ale w porownaniu do pleców... różnica jest przytłaczajaca i każdy z kumpli (nawet mamusia ) uważa ,że z klatą musze coś zrobić, uzmysłowiliście mi ,że kłopotem w przypadku mojej klaty są skosy i powinienem również więcej na hantlach popracować

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Jeszcze jedna kwestia. Wydaje mi się, że jesteś nieco szerszy w biodrach niż w ramionach (w ramionach, czyli w klatce, odliczając ręce). Przez to klatka "nie ma miejsca" do rozwoju. Wykonywanie wyciskań w szerokim chwycie spowoduje z czasem lekkie rozrośnięcie się również układu kostnego, przez co twoja klatka się poszerzy, a dodatkowo rozbuduje zewnętrzne rejony.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening

Następny temat

>>>PLAN<<< do oceny :)

WHEY premium