SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w diecie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
arkonka ja z miłą chęcia będę się trzymała planu i nie tknę żadnego syfu obiecuje, ale na poczatek jest mi bardzo trudno musze od nowa wszytko ułozyc w głowie i nauczyć się jak by jeść od nowa! staram się liczyć dokładnie wszytko i układać ale potzrebuje Waszych mądrych rad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszce małe pytanko warzywa jemy dow szytskiego i nie wliczamy do dziennego kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
nie smiec sobie i nie nabijaj postow, mozesz edytowac swoj post zanim ktos na niego odpisze i do tego sluzy karteczka z olowkiem nad postem

co jemy i jak jemy jest tu:

https://www.sfd.pl/[art]_Co_jedzą_Ladies_SFD_-t752315.html

i tam masz odpowiedzi na wiele pytan ktore zadalas i wiele ktore bys miala zadac , bardzo to jest pomocne, mozesz wydrukowac albo gdzies zapisac i wracac jak czegos nie bedziesz wiedziala

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo,bardzo dziękuje
szukałam "edytuj" ale niestety nie znalazłam teraz już będę wiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak jak poleciły mi dziewczyny, czytam Wasze dzienniki i mam pytanie jak to jest z tymi kcal dużo dziewczyn zaczyna z 2000-1900 kcal a później obcina, ale ja wyczytałam aby obliczyć dzienne zapotrzebowanie i z tego obciąć 200 kcal?? moje dzienne zapotrzebowanie wyszło 1986 kcal minus 200 wychodzi mi około 1780 kcal czy to nie za mało?czy powinnam zacząć od 2000 kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ponawiam pytanie, ile kcal na początek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
jesteś wysoka, wydaję mi się, że lepiej zacząć z wysokimi kaloriami i potem mieć z czego ciąć
Szefowe mają urlopy, ale jak będziesz dobrze się sprawowała to zajrzą i podadzą Ci odpowiedni rozkład. Ucz się, bądź cierpliwa i regularnie dawaj wypiski

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
ZAcznij od 130 b i ww, ok 100 g t.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
diety się trzymam, niestety w domu na chwile obecną jestem odcięta od internetu i nie wiadomo kiedy wróci...zaczełam chodzić na tenis wczoraj byłam pierwszy raz w moim zyciu było super aczkolwiek dzisiaj boli mnie ręka

edit; diete stosuje cąły czas a bardziej zdrowo się odzywiam bo nie czuje jak bym była na diecie, zakupilam piłke do ćwiczeń i od poniediząłku ruszam z dodatkowymi ćwiczeniami...
czuje po spodniach i po brzuchu iż schudłam, dodam wpis w sobote to podam aktualna wage oraz wymiary

kto zna jakis przepis na sliwki, mam dwa pełne kosze sliwek a nie wiem co z nich zrobić?
kompotu nie pije i nie lubię, może jakaś marmolada czy coś???

Zmieniony przez - zuchwala w dniu 2012-08-16 12:07:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powróciłam z pokornie opuszczona głową tak dobrze mi szło cudownie wręcz i wiecie co zrobiłam?ja głupia naiwna obcięłam kalorię i tak cały zeszły tydzień spędziłam na obżeraniu się i wrzucaniu w moje ciało wszystkiego co miałam pod ręką......
jest mi strasznie wstyd, zaczynam myśleć że nigdy już nie schudnę i zamknę się w domu z moim tłuszczem i wyrzutami sumienia....

niech ktoś da mi porządnego kopa w ..
jak się wydostać z błędnego koła objadania?
nie potrafię zapanować nad własnymi emocjami i napadami obżarstwa, jest mi bardzo przykro ale najgorzej to wstyd!

przepraszam za moje gorzkie żale ale nie mam się komu wygadać...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kitttie w masarni/podsumowanie str. 17 ;-]

Następny temat

Długa walka a tłuszczyk jakby uwodniony - zdjecia

WHEY premium