SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc przy wyjściu ze złej diety

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Tak jak Night mówi - zwykle sam słodki smak potrafi wywołać ciąg. Jeśli z kolei mamy ciągoty do słodyczy a ten słodki smak jeszcze nie jest taki nie do opanowania to można zjeść owoce po posiłku - za dużo i tak się nie zje, bo człowiek najedzony a zawsze to namiastka deseru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4349
Dzisiaj nadszedł dzień stanięcia na wagę.. Mimo wejścia na wyższe kalorie waga pokazała 49,9 kg (i to nie na czczo jak zwykle..) co w takiej sytuacji? Zostać dalej i obserwować czy zwiększyć jeszcze? Mam nadzieję, że w święta mimo wszystko uda się trochę podnieść tą wagę.
Będę mieć też teraz przerwe od ćwiczeń siłowych do przyszłego tygodnia, będzie tylko orbitrek żeby sie poruszać troche.


Zmieniony przez - krucza96 w dniu 2017-04-12 16:57:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
A to więcej czy mniej? Najlepiej tabelkę wklejaj żeby było widać co na plus co na minus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kilogram ubyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4349
Witam po przerwie :)

Myślę, że ostatni czas wyszedł mi na dobre jeżeli chodzi o sytuacje z tego tematu. Obecnie jem okolice tych 1800 kalorii, nie mam póki co dostępu do wagi, ale coś tam raczej przybyło, więc na plus :D Jeżeli chodzi o obwody to praktycznie bez zmian (a nawet po dodaniu kalorii zleciało o dziwo z pasa ok. 2 cm, teraz jedynie wahania +/- 1cm)

Już nie ćwiczę codziennie a 3 razy w tygodniu. I tutaj pytanko odnośnie ćwiczeń - czy jest możliwe wykonać w miarę efektywny trening jeżeli mam do dyspozycji tylko hantle (2x6kg, w późniejszym czasie do 15-20kg) w warunkach domowych? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że progresja ciężaru jest ważna, ale chciałabym po prostu dalej ćwiczyć bardziej dla zdrowia, trzymania obecnego stanu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
jak do tych regulowanych sztangielek 20 kg dokupisz sobie ławeczkę lub co najmniej piłkę - to da radę fajnie potrenować cąłe ciało.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4349
Dzięki wielkie! Póki nie mam tego sprzętu wybiorę sobie jakieś ćwiczenia z samymi hantelkami i spróbuję coś sklecić :D

A tak z ciekawości - co sądzicie o płatkach jaglanych lub żytnich? Ostatnio testuję sobie różnego rodzaju płatki inne niż owsiane i ciekawi mnie czy warto włączyć je do źródeł węgli zamiennie z owsem czy razowcem:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Co do jaglanych to na wartości ich w diecie się nie znam, ale mi nie smakują :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Płatki żytnie i jaglane są jak najbardziej ok.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o trening przy redukcji tłuszczu i mięśni?

Następny temat

Opuchnięta twarz

WHEY premium