SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 103
sluchajcie bo ja juz powoli glupieje zaczolem dwa nowe nowe tematy w kazdym byl podany inny plan i tak w jednym mowia mi ze mam robic FWB a w drugim ACT i jq juz sam nie ma (kazdy plan byl do bani)z tego wychodzi. Jets osoba na tym forum ktora mogla by mi pomoc i ulozyla by mi taki plan bo zamiast brac sie do roboty i juz cwiczy to ja musze glowic sie nad tym jaki plan uloze i tak kazdy jest do bani .Jak by dalo rade to dzieki wielkie (to ma byc plan na redukcje)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23

Waga: 107

Wzrost: 184

Cel treningowy: redukcja

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: czasami pilka nozna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): mowy laweczka sztanga prosta lamana sztangielki obciazenie 90 kg rower stacjonarny

Dieta: ukladam

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 206
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
Sokoro nie bardzo wychodzi Ci to układanie planów, skorzystaj już gotowych
jest wiele artów o fbw gdzie znajdują się przykładowe plany i dokładny opis jak taki plan powinien wyglądać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 103
dzieki flexik juz teraz bede mogl sie wziasc do roboty tylko wiesz ja mam jeszcze jedno pytanie troche jankowate ale wkoncu na tym forum ton narazie jestem jeszcze janek te obwody to sie cwiczy 3x Aa potem 3x B czy be to sie cwiczy na nastepnym treningu?. Ijeszce jedno nie masz\ moze przypadkiem do tego jakiegos linku do diety (albo z gotowa dieta)?jeszcze raz wielkie dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 103
sory bennyball to tobie wielkie dzieki pomylilo mi sie z tym linkiem co mi dales
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan dobry??

Następny temat

Pomoc w ułożeniu planu

WHEY premium