SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

polaczenie mety z antkiem lepsze niz solo?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21565 Napisanych postów 30794 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870584
Łodzianin, dobrze wiesz ze argument "bo ktoś tak robi", to żaden argument Czy te osoby to jacyś top trenerzy, chociaż Polscy? Bo z tego co wiem, to nawet ci starej daty jak Słodkiewicz nie rozpisują takich rzeczy podopiecznym. Ja znam osoby które co 4 tyg przeplatają deka z boldem, to znaczy że to mądre? Insulina to nie saa, który można zastąpić innym zeby dalej progresowac. To tak jakby nie wiem, na redukcji przeplatać t3 z clen, bo i to "na redukcję" i to.
A Twoje nie do końca dobre wyobrażenie insuliny bierze się z tego jak jej używasz, co już Ci kiedyś pisałem. To inse dobiera się do diety, nie odwrotnie. Bo potem wychodzą takie cuda jak 50iu krótkiej na strzał. Ja przez ostatnie jakieś 5 lat z insy schodziłem tylko wtedy jak leżałem w szpitalu. Zarówno moja WI, jak i sylwetka mają się świetnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
J.w w skrócie dokładnie to samo co wylewałem przez ostatnie strony.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
przy diecie na dużych węglach prędzej cukrzycy się dorobimy nie biorąc insuliny. Pozatym trzustki nie wykanczamy na stałe bo zazwyczaj insa leci przed i po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58657
Nie komentowałem od bardzo dawna, bo niecraz takie głupoty ze aż rece opadają. Ale Wojmir brawo i jeszcze raz brawo. Wreszcie ktoś mądrze pisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
prz1993
Łodzianin, dobrze wiesz ze argument "bo ktoś tak robi", to żaden argument Czy te osoby to jacyś top trenerzy, chociaż Polscy? Bo z tego co wiem, to nawet ci starej daty jak Słodkiewicz nie rozpisują takich rzeczy podopiecznym. Ja znam osoby które co 4 tyg przeplatają deka z boldem, to znaczy że to mądre? Insulina to nie saa, który można zastąpić innym zeby dalej progresowac. To tak jakby nie wiem, na redukcji przeplatać t3 z clen, bo i to "na redukcję" i to.
A Twoje nie do końca dobre wyobrażenie insuliny bierze się z tego jak jej używasz, co już Ci kiedyś pisałem. To inse dobiera się do diety, nie odwrotnie. Bo potem wychodzą takie cuda jak 50iu krótkiej na strzał. Ja przez ostatnie jakieś 5 lat z insy schodziłem tylko wtedy jak leżałem w szpitalu. Zarówno moja WI, jak i sylwetka mają się świetnie


Ja napisalem ze to bylo popularne i dalej masa osob tak cisnie, to sa info jeszcze z czasow starej kadry przed zgrzytami z filebornem jak trenowalem w bodyline min od Maszewkiego czy kopcika fakt cykle wtedy byly dziwne
Jesli chodzi o przeplatanie t3 i clenu to zdziwil bys sie ile osob dalej tak cisnie, ale to przez stare info ze tarczycowe max 4-6 tyg dluzej to samobojstwo % pamietam jak lecialem z 4 miesiace na t3 to tutaj nie pisalem o tym bo by mnie zjedli
Czasy sie zmieniaja wszystko idzie do przodu, kiedys nie bylo skad wziasc jakiegos sensownego info
Wszystko bylo powtarzane i glupot bylo powielane wiele, ja 1 saa bilem w 92 albo 93 roku nie myslalem wtedy ze bede mial internet czy telefon nawet
Co powiedzial starszy wiekszy kolega to bylo wykladnia 30 mg metki to bym juz cykl samobojczy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58657
Łodzianin ja novothyral leciałem bez przerwy 1,5 roku. Zszedłem w listopadzie zeszłego roku i tarczyca jak nowka . Fakt ze te teorie są jeszcze powielane ale to stare czasy . Wiedza z czasów fileborna a dzisiejsza to jakby 1 klasa podstawówki do pracy magisterskiej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Ja cisne 5 rok po 11 miesiecy schodze na kilka tyg na mostek i tez wszystko ok odpukac zawsze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
trzeba być na bieżąco i ciągle się doszkalać bo wiedza ciągle idzie do przodu i dużo się zmienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Bo nawet badania pokazują, że tarczycy nie da się zablokować, gdzieś tam widziałem, nie pamiętam jak długo, ale bardzo długo badani brali syntetyka i wszystkim produkcja wracała w mig. Dlatego należy się kierować dostępnymi informacjami, a nie tworzyć i trzymać się teorii z d. bo ktoś tak robi, czy wymyślił. W ten sposób idzie się z wiedzą do przodu i wszyscy są zadowoleni ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Z tego wątku wynika, że :)
1) nie warto schodzić z insuliny
1) nie warto schodzić z saa
3)nie warto schodzić z gh

Wykreowaliście koksiarski raj
Brawo Wy
całe szczęście, że było coś o oralach ryjących bebechy :)



Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2020-12-10 22:36:31
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy eksemestane działa tylko na estradiol?

Następny temat

OXA SOLO NA REDUKCJE?

WHEY premium